disc clean-up problem

Učlanjen(a)
22.11.2013
Poruka
35
Koristi Windows 7 i imam problem kad pokušam očistiti C disk od smeča. Označim sa kvačicom da se sve očisti međutim kad ponovo provjerim stanje vidim da nije obavio posao odnosno ne oćisti debug dump files i datoteke memorijskih ispisa prilikom sistemskih pogrešaka koje su velike po 297 mb odnosno skupa skoro 600 mb. Da li se to uopč može i treba obrisati i kako?
Inače laptop radi ok i imam instaliran antivirus koji kaže da je sve ok.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Koristi Windows 7 i imam problem kad pokušam očistiti C disk od smeča. Označim sa kvačicom da se sve očisti međutim kad ponovo provjerim stanje vidim da nije obavio posao odnosno ne oćisti debug dump files i datoteke memorijskih ispisa prilikom sistemskih pogrešaka koje su velike po 297 mb odnosno skupa skoro 600 mb. Da li se to uopč može i treba obrisati i kako?
Inače laptop radi ok i imam instaliran antivirus koji kaže da je sve ok.

Defragmentuj sve particije za pocetak!
Instaliraj Cceaner i pomocu njega ocisti particije!
Ili skini i instaliraj Revo uninstaller free verziju ili pro verziju sa torenta i pomocu njega uklanjaj programe i cisti particije ako imas cestu naviku da instaliras i brises programe!
 
Učlanjen(a)
22.11.2013
Poruka
35
Inče nemam naviku da često instaliram i brišem programe zato sam i mislio da mogu nekako disk očistit sa disc cleanup kad ga već ima u windowsima ali kad već neće probat ću sa jednim od ova dva programa koje ste mi naveli.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Inče nemam naviku da često instaliram i brišem programe zato sam i mislio da mogu nekako disk očistit sa disc cleanup kad ga već ima u windowsima ali kad već neće probat ću sa jednim od ova dva programa koje ste mi naveli.

Mozes i sa oba dva nista mu nece faliti!
proteras prvo cleaner par puta na obe stavke cleaner i registry i onda Revo!
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
windows ostavlja mnogo junk-a. Na svakih 10 dana Advancet system care oćisti između 1,5 i 2.3 giga đubreta. Uglavnom je to u windows temp folderu. Najozbiljnije đubre je u registrima. I to sasvim lepo odradi pomenuti program. Opcija 2, instalirani C Cleaner. Kombinacija ova dva na 10 dana ili kada je očigledno potrebno i biće sve ok.
 
Učlanjen(a)
27.06.2013
Poruka
54
ja koristim 3sistema posto svaki od njih radi malo drugacije. 1advanced care .2cccleaner.3auslogics .sto ne izbrise jedan izbrisace drugi ili treci program.normalno nikad ne ukljuciti sve programe u isto vreme samo pojedinacno
 
Natrag
Top