DirectX device not found

Učlanjen(a)
12.01.2013
Poruka
1
Pozdrav svim clanovima Serbian Foruma,imam jedan delikatan problem ja sam pre dva dana obarao sisem mog racunara i sve sam potrebne drivere instalirao ali kad sam skinuo i kad sam hteo pokrenuti Need for speed World pojavilo mi se ovo[h=3]DirectX device not foundpa me interesuje u cemu je problem probao sam da instaliram DirectX 9.0c i nista on instalira sve[/h]normalno i stvarno nisam pametan pa molim nekog ako zna neko da resi ovaj problem.Pozdrav
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.917
Pozdrav svim clanovima Serbian Foruma,imam jedan delikatan problem ja sam pre dva dana obarao sisem mog racunara i sve sam potrebne drivere instalirao ali kad sam skinuo i kad sam hteo pokrenuti Need for speed World pojavilo mi se ovoDirectX device not foundpa me interesuje u cemu je problem probao sam da instaliram DirectX 9.0c i nista on instalira sve

normalno i stvarno nisam pametan pa molim nekog ako zna neko da resi ovaj problem.Pozdrav


Na stranici koji si naveo data su ti sva resenja do kojih su korisnici dosli.....


I've just downloaded the latest video drivers (nvidia) and it works now. Update your video driver

ili

i have windows 7
and this is for windows 7:
i had the same problem( and i could not run any dx games) and fixed it.by doing this:


ili

This seems to be file fragmentation problem. defrag you HDD from system toold-defragment.


ili

Try installing the DirectX from here:


ili

Kod:
[FONT=Arial]still not working then try to install  Windows XP SP3[/FONT]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
08.01.2013
Poruka
35
Skini drivere za graficku karticu, taj problem je prezentovan od strane driver-a Microsoft corporation-a a ne od Vendora grafickih kartica

AutoDetect tool za ATI graficke:
Kod:
http://www2.ati.com/drivers/auto/amddriverdownloader.exe
Download site za nVidia Graficke:
Kod:
[URL="http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk"]Drivers - Download NVIDIA Drivers[/URL]
Za ostale grafike trazi na google-u

LP
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top