Digitalizacija tv signala u Srbiji i DVB-T2

Član
Učlanjen(a)
12.04.2013
Poruka
16
ajde ako budes imao kakvih nedoumica oko spajanja i kopcanja jvi da se pomogne da uradimo to kako valja i da budes zadovoljan kvalitetom slike veliki pozdrav..
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2013
Poruka
16
nije los taj resiver samo cijena mu je previsoka sacekaj jos malo pojavice se na trzistu dvbt2 resiveri a i dok se ne pojaca signal na predajnicima ovim sto odasiljaju dvbt2 signal..... ili vec ako imas nekog da ima slucajno dvbt2 resiver i da moze skinuti signal slobodno ga kupi ali po meni je cijena neprihvatljiva jos ako ide kombinacijom postaina i te zajebancije puno ce te izaci... na tebi je da se odlucis.... po meni je bolje da sacekas jos malo strpljen spasen ....
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
O.K. ja kontao da narucim onaj besplatna je postarina za BiH i Srbiju. Ali ne zuri mi se nikuda :) Cekacu jos malo... Hvala na savjetima ;)
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2013
Poruka
16
jaVIM TI AKO STA SAZNAM ZA POJACAVANJE SIGNALA... I KO DRUGOME JAMU KOPA FIZICKI JE RADNIK .....:D
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
Opa znaci pojacali su signal... Znaci Srbija je skoro pa spremna na prelazak na digitalnu televiziju... Da li BiH radi ista po tom pitanju...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2013
Poruka
16
eto rade brate mozes sad da sebi kupis dvbt2 uredjaj ako ti odgovara pa da gledas te srpske programe srbija je vec dobro odradila posao oko digitalizacije bih kako drzava napreduje u politickom smislu tako i digitalizacija znaci mi smo od prilike rupcaga bez dna ceka se koja ce frakcija da uzme posao oko ditalizacije trebaju da se ugrade svi u taj posao ne ide to lako heeheeeehheheheeheheheeheh.....
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
2.173
treba mi predlog koji dvb-t2 risiver da kupim ( da nije previše skup i da je iole dobar )
 
Natrag
Top