LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
alo ja ne vicem,......kako je lik nesto uradio i otkljucao 2 kanala koja nisu u mom paketu i kaze evo ti i ova dva???

Pravilo prvo :pisanje velikim slovima u internet svijetu znači da vičeš !
Pravilo drugo: piratsko gledanje programa na službenom Digi reciveru nije
moguće.
Ovo što kažeš da su dodana dva programa koja ti ne možeš gledati u svom
paketu je vjerojatno HBO paket,ali je razlika u cijeni jer se taj paket doplaćuje.
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
a prica je ovako

mesec decembar 2009,kupio sam original opremu digi i oni su mi sve uradili i posto je taj covek meni prijatelj rekao je:Evo ti 4 kanala:fishing and hunting,sportklub+polish,sportklub polish,sportklub romania.
posle mesec dana kad probam da ukljucim,meni je crn ekran bez ikakve poruke (da je skrenbovan,da ne radi ili one zbunujuce poruke,....
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
39
Ubacivanje kljuceva za digi tv je vrlo jednostavno.Ukucas kanal 9339 izaberes Nagravision,otvoreti se svi kanali.Prvi kljuc ti je na kanalu 09 ,a a mislim da je drugi na kanalu 130.Onda ubacis kljuceve koji trenutno rade i uzivas...
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
39
1.Udjes na blio koji kanal,samo mora biti -Full screen- i onda na daljinskom kucas 9339.

2.Udjes u Key Edit...

3.Pronadjes Nagravision i udjes tu.Sad pored svakog kanala imas mogucnost da upises kod.

Na Nagaravision postoje dva kljuca koja otkljucavaju sve kanale,kljuc 01 i kljuc 00.Kljuc 01 se nalazi na kanalu 09,a kljuc 00 na kanalu 130.Trenutni vazeci kljuc za Nagravision je 00 i mozes ga pronaci ovdje.

4.Odes na kanal 130,ima dva reda upises prvi i drugi red

88 ed 60 27 08 f4 6b b7
80 66 39 6e 78 a9 85 96

pritisnes OK i za par sec. okljucaju se kanali.

P.S. Nikad ne stisci dugme za restratovanje kodova!!!
 
Član
Učlanjen(a)
14.05.2010
Poruka
75
a prica je ovako

mesec decembar 2009,kupio sam original opremu digi i oni su mi sve uradili i posto je taj covek meni prijatelj rekao je:Evo ti 4 kanala:fishing and hunting,sportklub+polish,sportklub polish,sportklub romania.
posle mesec dana kad probam da ukljucim,meni je crn ekran bez ikakve poruke (da je skrenbovan,da ne radi ili one zbunujuce poruke,....

neznam kako je kod vas ali kod mene ovako funkcionise
-tanjir 80 cm uperen na THOR satelit koji je malo iza EUTEL
-resiver smart mx04 kosta oko 30 ili 40 ojra
- ubaceni kljucevi za sve koje imas da nadjes na netu koliko hoces tacnije za digi tv se nisu menjali jedno 8 il 9 meseci a nekad znaju i svaki dan
-slobodno gledanje svih mogucih kanala
jedina mana je nema pink tv a resto imas sta hoces
:screen:
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
25
digi tv se gleda dugo na piratski nacin. Sa orginalnom opremom to nije moguce.
Imate jako velik broj prijemnika koji to mogu. To su prijemnici sa emulatorom koji
pored ostalog imaju i nagru 2. Moguce je gledati preko modula diablo.
Medjutim priblizio se kraj takvom nacinu gledanja obzirom da se gasi sistem
nagravision 2. Najpoznatiji prijemnici za piratsko gledanje su dreambox.
Jos bolji nacin od ovoga je cardscharing, tojest razmjena kljuceva preko interneta,
gdje mozete gledati skoro sve programe, ako imate antenu da mozete imati kvalitetan signal.
 
Natrag
Top