device driver software was not successfully installed PROBLEM ?!

Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Danas sam probao da instaliram neku igricu preko daemon toolsa , i odjednom mi je izbacilo ovaj problem "device driver software was not successfully installed" i ne moze da mountuje ,nzm sta se desava molim za pomoc , bilo je sve u redu i sad odjednom ovo ....kao da nisu neki drajveri instalirani,mada mi nije jasno kako sad odjednom,a sveje noramlno radilo kad sam zadnji putinstalirao preko daemon toolsa .
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
odi u control panel pa device manager i tamo ćeš vidjeti da li imaš žutih upitnika, gdje su oni tu je problem! kako se rešava problem pogledaj malo ovde na forumu u delu pitanja i odgovori ili software ovih dana je bilo na nekom postu čovek je imao iste probleme, da sad ne ponavljamo opet isto!

pozz!
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Ne mogu da nadjem taj post ,'ajdete ljudi ko zna ,molim vas pomozite ... sto je najgore sad , nece dvd citac da mi ucitava ni jedan disk .
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
probaj prvo u device manager da ides na update driver automatski, ili ubacis cd od maticen i reinstaliras drivere koji fale (za citac ide/raid u zavisnosti od konfiguracije). Moguce da je problem do deamon toolsa jer on instalira drivere za virtualni drive. U prinicpu najjednostavnije je desni klik pa update driver pa automatically....
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
probaj prvo u device manager da ides na update driver automatski, ili ubacis cd od maticen i reinstaliras drivere koji fale (za citac ide/raid u zavisnosti od konfiguracije). Moguce da je problem do deamon toolsa jer on instalira drivere za virtualni drive. U prinicpu najjednostavnije je desni klik pa update driver pa automatically....

probao sam automarski ,nece .. a sto je najgore nmg ni da ubacim cd od maticne zato sto citac nece da ucitava diskove :O
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
reinstall deamon tools, on ti pravi konflikt, koristi opciju koja trazi restart za novi install da bi ti citao sve image, a i dovoljan ti je samo jedan drive :D Ne moraju svi diskovi da budu ubaceni odjednom. Takodje mozes da pokusas na ovom poslednjem da uradis rollback driver. Skini noviju lite verziju dtoolsa
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nisam koristio deamon tools ima stvarno godina, nemoj sa tom gluposcu dzaba se igrati kad ne valja, uzmi instaliraj powerIso, jako koristan program koji ti uvijek moze pomoci i za narezivanje, i za mauntovanje, i za otvaranje ISO formata, svasta nesto, preko njega lijepo sebi napravis virtuelni drajv, otvoris igricu, instaliras, ugasis drajv i gotovo
 
Natrag
Top