Desni klik windows 10

Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
114
Imam problem sa desnim klikom. Sve radi super ali kada kliknem desni klik na ikonu bilo koje aplikacije krene da ucitaca normalno i umesto da izbaci meni za desni klik sve se pogaci od foldera sto je bilo otvoreno. Kada kliknem da neki folder ili slicno radi normalno. Windows je aktiviran i radi savrseno. Danas sam svasta instalirao od igrica i od tad je poceo ali sve su skenirane i bez virusa. Restartovao sam komp medjutim isto se desava. Sta bi mogao biti problem?
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Imam problem sa desnim klikom... Windows je aktiviran i radi savrseno... Danas sam svasta instalirao od igrica i od tad je poceo
S obzirom na to na šta se žališ, win sigurno ne radi savršeno i s obzirom na to da si pre pojave problema svašta instalirao, vrlo je moguće da je neka od instalacija uzrok problema.

... ali sve su skenirane i bez virusa.
U to, da li su instalirani programi "bez virusa", niko ne može da bude siguran, a samim tim ni ti. Jedan av program nije dovoljan za takav zaključak.
Podigni računar sa nekoliko različitih live av skenera i pregledaj ceo sistem. Svi poznatiji proizvođači av programa imaju na svojim sajtovima takve live skenere.

BTW, pretraži internet "fix context menu right click" za tvoj win. Nažalost, verovatno ćeš dobiti dosta odgovora koji imaju sličan ali ne i isti problem kao ti, pa će pretraga potrajati.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Uradi Recovery OS-a,na dan pre instaliranih igrica,pa vidi dal ce mis da proradi normalno.Ako proradi.Instaliraj jednu po jednu igricu i posle svake isprobaj desni klik.tako ces otkloniti problem.Ne znam koliko ti je star mis,mozda je stvarno i otisao desni prekidac na njemu.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
114
Uradi Recovery OS-a,na dan pre instaliranih igrica,pa vidi dal ce mis da proradi normalno.Ako proradi.Instaliraj jednu po jednu igricu i posle svake isprobaj desni klik.tako ces otkloniti problem.Ne znam koliko ti je star mis,mozda je stvarno i otisao desni prekidac na njemu.
Nije u pitanju mis. Radi se o laptopu. Imam bezicni mis i dugmice na laptopu ova se isto ponasaju. Ali radi na folderima, slikama, sistemskim ikonicama savrseno ali kad kliknem na ikonicu neke aplikacije dugo ocitava i uradi, kako da objasnim, neki reset desktopa. Tad ugasi foldere ako su bili otvoredi a recimo chrom ili operu ne dira ako je bila otvorena. Znaci da je u pitanju neki sistemski problem..
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Nije u pitanju mis. Radi se o laptopu. Imam bezicni mis i dugmice na laptopu ova se isto ponasaju. Ali radi na folderima, slikama, sistemskim ikonicama savrseno ali kad kliknem na ikonicu neke aplikacije dugo ocitava i uradi, kako da objasnim, neki reset desktopa. Tad ugasi foldere ako su bili otvoredi a recimo chrom ili operu ne dira ako je bila otvorena. Znaci da je u pitanju neki sistemski problem..
Zato i uradi Recovery OS-a da resis taj problem.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
114
Zato i uradi Recovery OS-a da resis taj problem.
Je l pod tim Recovery OS-a mislis totalno vracanje na fabricka ili vracanje za koji dan unazad? Ja sam na win 7 i XP znao to da uradim ali ovde na Win 10 kao da nema te opcije. Ima nesto sa nekim rezervnim kopijama al ja to nisam pravio...
 
Natrag
Top