Deset osobina našeg karaktera

Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Nabrojite svojih deset osobina-vrlina, mana...Mislim da je najteže opisati sebe, zar ne?
Pa da počnem prvo ja:
1. Jako emotivna
2. Volim otvorenost
3. Uvek na oprezu
4. Nestrpljiva
5. Nekada sam nepoverljiva i volim da se povučem u svoj svet
6. Svojeglava
7. Osećanja lakše izražavam delima
8. Pouzdana
9. Jedinstvo suprotnosti - vatra i voda
10. Svadjalica ponekad
Uhh....nije bilo lako!wacko2
Da čujem sada vas?:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Ukoliko krenemo sa ovim ispašće pravi mali test, eksperiment, u kome svi koji nabrajaju svoje osobine, deluju kao kandidati za lične oglase. Ljudi po definiciji sebe vide lepše nego što ih drugi opažaju, tako da ako i stave nešto sebi kao manu to je beningno, a često mogu i da vrlinu stave kao manu, šatro, to mi je mana imam poverenja u ljude.
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
44
1.TVRDOGLAV (ovan)
2.DRUZELJUBIV
3.KOMUNIKATIVAN
4.KREATIVAN
5.EMOTIVAN
6.ZNATIZELJAN
7.VREDAN-RADAN
8.TACAN
9.ODLUCAN
10.I NIKOME NEZELI ZLO!
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Ukoliko krenemo sa ovim ispašće pravi mali test, eksperiment, u kome svi koji nabrajaju svoje osobine, deluju kao kandidati za lične oglase. Ljudi po definiciji sebe vide lepše nego što ih drugi opažaju, tako da ako i stave nešto sebi kao manu to je beningno, a često mogu i da vrlinu stave kao manu, šatro, to mi je mana imam poverenja u ljude.

Nisam imala nameru da eksperimentišem sa forumašima i normalno je da ljudi imaju tendenciju da sebi pripisuju socijalno poželjne karakteristike, ali cilj mi je bio da se uvidi koliko je zapravo teško opisati sebe-mnogo teže nego nekog drugog.
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2010
Poruka
892
Je li to kao onaj projektivni test nedovršenih rečenica? to_clue
 
Natrag
Top