Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Deo tutorijala,koje sam napravio

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
gale50950

gale50950

Član
Ja sad video,(bolje nego nikad).Svaka cast Ti si izmislio ovu psinu oko ovih OS-a ,mreza pc-ia,(krcma na Tebe). Linux Ti je OK, mada vise terminala,jezika komandi,uvoda u kreiranje term. linija mozda.ZASTO onaj deo .EXE,(retko radi koji RS) isprlja mi sav racunar, pa zar nije onaj .PDF odlican, otvoris tab i kao kuvarica,prepisujes zivot.......

Nisam ja Tebi ni do clanaka,nije ovo kritika,ovo cak nije ni nista.

Ali da Kazem.

Inace srecem,Tvoje postove,prepisane ,preradjene vec dugo.

Dobar si covek, to se "vidi".
Hvala Ti ,ucicemo iz Tvojih postova,pa ko koliko.....Posebno hvala za"CompizConfig Settings Manager"
Veliki pozdrav.....

Poslednja izmena:
M

Metak1994

Član
meni linkovi nerade,znaci kada preuzem samo zauzima 302KB,pomagaj boki mnogo bi mi znacilo kada bi imao sve one tutorijale!!

niko710

niko710

Član
Boki -roki .sve je ok osim samo jedne male greskice...mislim da je to ono u mrazni tutorijali 5 ...gdje je dual boot sistem (tu nema nista )ali pisaj ga ne moze covjek dobiti bas sve za dzabe pozd i hvala,spasiba,gracija,danke,thanks,namaste ;)

P

pavlovicboza

Član
Materijal je fantastican. Ogroman trud i rad stoji iza ovoga, to je svakome jasno. Ali ima i jednu veliku manu? Nije prema mojim ikonama nego prema profesorovim i imam poteskoca i razocarenja. Trudim se ali...