Deo tutorijala,koje sam napravio

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Ja sad video,(bolje nego nikad).Svaka cast Ti si izmislio ovu psinu oko ovih OS-a ,mreza pc-ia,(krcma na Tebe). Linux Ti je OK, mada vise terminala,jezika komandi,uvoda u kreiranje term. linija mozda.ZASTO onaj deo .EXE,(retko radi koji RS) isprlja mi sav racunar, pa zar nije onaj .PDF odlican, otvoris tab i kao kuvarica,prepisujes zivot.......

Nisam ja Tebi ni do clanaka,nije ovo kritika,ovo cak nije ni nista.

Ali da Kazem.

Inace srecem,Tvoje postove,prepisane ,preradjene vec dugo.

Dobar si covek, to se "vidi".
Hvala Ti ,ucicemo iz Tvojih postova,pa ko koliko.....Posebno hvala za"CompizConfig Settings Manager"
Veliki pozdrav.....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
1
meni linkovi nerade,znaci kada preuzem samo zauzima 302KB,pomagaj boki mnogo bi mi znacilo kada bi imao sve one tutorijale!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2012
Poruka
85
Boki -roki .sve je ok osim samo jedne male greskice...mislim da je to ono u mrazni tutorijali 5 ...gdje je dual boot sistem (tu nema nista )ali pisaj ga ne moze covjek dobiti bas sve za dzabe pozd i hvala,spasiba,gracija,danke,thanks,namaste ;)
 
Član
Učlanjen(a)
10.01.2011
Poruka
17
Materijal je fantastican. Ogroman trud i rad stoji iza ovoga, to je svakome jasno. Ali ima i jednu veliku manu? Nije prema mojim ikonama nego prema profesorovim i imam poteskoca i razocarenja. Trudim se ali...
 
Natrag
Top