Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Pozdrav svima volio bih da otvorim diskusiju o Denuvo zastiti pa me zanimaju vasa saznanja misljenja itd...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Postovani gospodine alexnik15,
otkud toliko interesovanje za Denuvo zastitu. Da li planirate da se malo bacite u piratske vode i slozno zaplivate rame uz rame sa ekipicom iz RG Mechanics - malo je kasno za to sada. O cemu se radi - Denuvo ili popularno nazvan jedach ssd diskova, pojavio se jos 2014 godine. Zasto jedach, pa postoji bojazan da teska enkripcija koju ova zastita koristi, znatno skracuje radni vek solid stejt diskova - konstantnim upisom velike kolicine podataka i njihovom manipulacijom.
Naravno, sad se postavlja pitanje da li su na ovo imuni i obicni magnetni hardovi. S druge strane, programeri - tate denuvo zastete, da ne kazem gej family boys, negiraju ovo.
Inace je za razbijanje igre sa ovom zastitom potrebno nekih mesec dana, gore dole. Zavisno koliko se racunara redno i paralelno poveze u pokusaju da nadje kljuc.
Inace spisak igara koje su zasticene ovim cudom, polako raste.

Mad Max
Anno 2205
FIFA 15
FIFA 16
Lords of the Fallen
Batman: Arkham Knight
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Dragon Age: Inquisition
Battlefield: Hardline
Star Wars Battlefront
Just Cause 3
Rise of the Tomb Raider
Need for Speed
Unravel
Far Cry Primal
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2
Hitman

i tako dalje...
u principu i nema sta da se kaze, osim spekulacija na mrezi, te ovo te ono. Medjutim, cinjenica da neko moze da razbije tako jaku enkripciju, stavlja pod znak pitanja i ostale oblike enkripcije. Koliko je neki fajl zasticen, cak i kad je enkriptovan. Pitam se sta bi bilo da recimo neka od ovih krakerskih grupa uzme u ruke, da razbija Kriptowol i slicne virusne zezancije i pri tome nadje resenje. Bacajuci rukavicu u lice antivirusnim timovima.

Sve u svemu, nije ni bitno - nek si mrse glavu. A vi sta ste napravili sa MadMaxom?, jel je krenuo zvuk. Cini mi se da je postavljen snimak na youtube, koji baca svetlo na vas problem.
Prijatan dan, gospodine alexnik15
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Postovani gospodine alexnik15,
otkud toliko interesovanje za Denuvo zastitu. Da li planirate da se malo bacite u piratske vode i slozno zaplivate rame uz rame sa ekipicom iz RG Mechanics - malo je kasno za to sada. O cemu se radi - Denuvo ili popularno nazvan jedach ssd diskova, pojavio se jos 2014 godine. Zasto jedach, pa postoji bojazan da teska enkripcija koju ova zastita koristi, znatno skracuje radni vek solid stejt diskova - konstantnim upisom velike kolicine podataka i njihovom manipulacijom.
Naravno, sad se postavlja pitanje da li su na ovo imuni i obicni magnetni hardovi. S druge strane, programeri - tate denuvo zastete, da ne kazem gej family boys, negiraju ovo.
Inace je za razbijanje igre sa ovom zastitom potrebno nekih mesec dana, gore dole. Zavisno koliko se racunara redno i paralelno poveze u pokusaju da nadje kljuc.
Inace spisak igara koje su zasticene ovim cudom, polako raste.

Mad Max
Anno 2205
FIFA 15
FIFA 16
Lords of the Fallen
Batman: Arkham Knight
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Dragon Age: Inquisition
Battlefield: Hardline
Star Wars Battlefront
Just Cause 3
Rise of the Tomb Raider
Need for Speed
Unravel
Far Cry Primal
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2
Hitman

i tako dalje...
u principu i nema sta da se kaze, osim spekulacija na mrezi, te ovo te ono. Medjutim, cinjenica da neko moze da razbije tako jaku enkripciju, stavlja pod znak pitanja i ostale oblike enkripcije. Koliko je neki fajl zasticen, cak i kad je enkriptovan. Pitam se sta bi bilo da recimo neka od ovih krakerskih grupa uzme u ruke, da razbija Kriptowol i slicne virusne zezancije i pri tome nadje resenje. Bacajuci rukavicu u lice antivirusnim timovima.

Sve u svemu, nije ni bitno - nek si mrse glavu. A vi sta ste napravili sa MadMaxom?, jel je krenuo zvuk. Cini mi se da je postavljen snimak na youtube, koji baca svetlo na vas problem.
Prijatan dan, gospodine alexnik15





Hvala za odgovor. Ne planiram da se ubacim u piratske vode daleko sam od toga ovu temu sam otvorio samo zato da vidim misljenje drugih ljudi sto se tice Denuvo zastite. Znaci iz ciste radoznalosti i zato sto volim da podelim misljenje sa drugima a takodje mislim da je i ljudima koji vole ponekad da se opuste uz neku dobru igricu preskupo kupovati orginale.. Svi smo svesni nase situacije zivota da nemamo taj standard da se razbacujemo.. Sve u svemu hvala na ovim informacijama mislim da smo sa ovim napredovali u ovoj temi bez obzira koliko se vama ne svidja ova tema, sto sam mogao da zakljucim iz vasih pojedinih reci...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Postovani gospodine alexnik15,
los vam je zakljucak, ako je za utehu ja sam u zivotu odigrao samo jedan original i to sam ga kupio na pijaci od ciganina za 10 dinara. A posle sam ga bacio kao frizbi - u pokusaju da odsecem glavu jednom macoru u dvoristu. Taj mi je macor tolke muke zadavao, da gde god krenem nesto smrdi okolo. Sve sam imao osecaj da su mi dlake u ustima. Gde god se okrene, dve posro. I dan danas se secam tog primerka, ko malo telence, nije mi jasno kako je mogo onako debel da ripa po krovovima.
Sve u svemu nije ni bitno, a ne rekoste sta bi sa zvukom u MadMaxu.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Postovani gospodine alexnik15,
los vam je zakljucak, ako je za utehu ja sam u zivotu odigrao samo jedan original i to sam ga kupio na pijaci od ciganina za 10 dinara. A posle sam ga bacio kao frizbi - u pokusaju da odsecem glavu jednom macoru u dvoristu. Taj mi je macor tolke muke zadavao, da gde god krenem nesto smrdi okolo. Sve sam imao osecaj da su mi dlake u ustima. Gde god se okrene, dve posro. I dan danas se secam tog primerka, ko malo telence, nije mi jasno kako je mogo onako debel da ripa po krovovima.
Sve u svemu nije ni bitno, a ne rekoste sta bi sa zvukom u MadMaxu.


Preuzeo sam drugu verziju koja je savrseno radila. To je bilo
 
Natrag
Top