Demoni i njihov uticaj na ljude

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Mesas pojmove kao izgovor.

Bog je dao subotu kao cetvrtu zapovest kao secanje na stvaranje kada je zavrsio stvaralacko delo.

Sve ostalo je deo obrednog zakona.
Dragi moj laodikejac,
Biblija je veoma jasna.
Pogledaj i sam rec SABAT,pa ces videti i sam da ta rec biva mnogo vise od Subote kao dana.
Ti se ponasas kao fariseji.i neces da pogledas istini u oci.
zar tebi smeta ako Bog kaze Izraelcima da im svaka 7 godina bude Sabat,kad celu godinu nece da rade???
Sve shvatate bukvalno i to da bi se pokazali pred ljudima kako ste neko i nesto...,a sta mislis kako Bog gleda na to poltronisanje ljudima?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ja dadoh odgovor.
Tvoj odgovor je netacan.
Rec Sabat se tako dokazuje da je "vreme odmora",a to vreme ne mora da bude samo dan subota od 24 sata,vec moze da bude i cela godina,pa cak i mnogo vise,ali ti si tolko zbunjen pred dokazima da je svaka sedma godina Sabat pa se ponasas kao malo dete koje ne zna odgovor pa samo ponavlja jedno te isto. Za taj tvoj odgovor se dobija cista jedinica.
CRO Leviticus 25:4 Ali sedme godine neka i zemlja uživa subotnji počinak, Jahvinu subotu: svoje njive ne zasijavaj.
23:3 Šest dana radi, a sedmi dan, koji je subota za počivanje, neka bude sveti sabor, ne radite ni jedan posao; subota je Gospodnja po svim stanovima vašim.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
U deset zapovesti je cetvrta o postovanju sedmicne subote.

Ostale su deo obrednog zakona i Predstavljaju TIPOS.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
U deset zapovesti je cetvrta o postovanju sedmicne subote.

Ostale su deo obrednog zakona i Predstavljaju TIPOS.
Ma ne moze bato moj tako kako ti zamisljas.
Oni koji su pod starim zakonom ,oni moraju da izvrsavaju sve zapovedi ,a ne samo cetvrtu.
Ali kako ti izvrsavas cetvrtu zapoved?
Prvo od kad do kad vam traje subota? jel od veceri do veceri ili od 00-24:00?,ili kako ko hoce?
 
Natrag
Top