Decembarski Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888

Decembarski Konkurs


Stigao je i prvi decembar a sa njim i novi konkurs. Kao i uvek trazimo urednike i uplodere koji su raspolozeni za volonterski rad na forumu i time pomognu stvaranju jednog od najvecih foruma na nasim prostorima.
Prijave se salju do 7 decembra.
Bitno:
Onog momenta kada posaljete prijavu vas rad ce biti pracen sledece 2 nedelje. Nakon tog vremena, ako ste ispunili uslove i bili aktivni na forumu postacete deo staff tima. Ukoliko nemate nameru da budete aktivni nemojte slati prijavu i time cete ustedeti vreme Vama i nama.

UrednikZ.png


Posao urednika je da uredjuje forum za koji je zaduzen a u to spada ubacivanje novih tema, komunikacija sa korisnicima, prepravljanje lose postavljenih ili brisanje nepozeljnih postova,.....

Potrebni uslovi za Urednika:




  • Da ima 18+ godina
  • Da mu je srodna tema koju ce uredjivati
  • Da forumu posveti minimum 1h svog slobodnog vremena dnevno


Sta prijava za urednika treba da sadrzi:




  • Korisnicko ime na forumu
  • Koje forume bi zeleo da uredjuje ( max. 3 ). Ovo se odnosi na forume u Serbian Cafe delu.
  • Koliko godina ima
  • Koliko vremena dnevno moze da odvoji za forum
  • Prethodno iskustvo na forumima ( ako ga ima )


U prijavi napisite da li konkurisete za urednika ili uplodera a istu saljite na:
konkurs.png



UploaderZ.png

Uploderi su zaduzeni za download deo. Njihova duznost je da svakodnevno pune taj deo foruma, ispunjavaju zahteve korisnika,....


Potrebni uslovi za Uploadera:




  • Da dnevno ubacuje minimum 20 postova/tema sa download linkovima ( nije obavezno svaki dan 20 vec da to bude dnevni prosek )
  • Da forumu posveti minimum 1h svog slobodnog vremena dnevno


Sta prijava za uploadera treba da sadrzi:




  • Korisnicko ime na forumu
  • Koji materijal bi najvise punio ( filmovi, igrice, muzika,.... )
  • Koliko godina ima
  • Koliko vremena dnevno moze da odvoji za forum



U prijavi napisite da li konkurisete za urednika ili uplodera a istu saljite na:
konkurs.png



Sva pitanja u vezi kokursa postavite ovde na forumu, nemojte da ih saljete na email jer vam nece biti odgovoreno na njih. Takodje, prijave saljite iskljucivo i samo na email gore pomenut.
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
4
Pozdravljam sve koji dolaze na ovaj sajt,dobar je ima svega.... Nazalost za urednika ili uploadera nemam previse vremena,jedino mogu da dam punu podrsku,onako drugarski... Sve najbolje,i poz
 
Član
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
46
Ja sam se prijavio za Uploadera i nisam dobro procitao pravila, pa sam cekao da mi odgovorite na meil dal sam primljen ili ne , ako nije problem da od danas pocnem sa probnim radom.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Piše ti sve u prvom postu šta je sve potrebno, ja sam se isto prijavio ali za Urednika ;)

Srećno!
 
Član
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
46
Samo da se izvinim administratorim sto sam se prijavio a nisam aktivan, razlog toga je sto mi se pokvario komp , tj pregoreo mi hard disk i sad se javljam iz internet caffea... pa kad popravim komp prijavicu se onda za januarski konkurs , pozz i hvala na razumevanju
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Samo da se zahvalim nadležnima na ukazanom poverenju za poziciju Urednika, Hvala, nadam se da ću ispuniti očekivanja vaša ;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ja imam sve potrebne stvari za uploadera ili urednika ali jedino nemam to sto moram da minimum 1h da proveden na forumu uostalom mozda cu i ja u 2010 godini postati jedno od ta dva mozda ali samo mozda do tad potrudicu se da budem aktivan clan foruma pozdrav svima do sledeceg vidjenja.vas clan zjovan975.yes3
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Ja bih voleo biti uploader... to mi najvise lezi , a provodim vise nego 1h na forumu uvek. pozdrav
 
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
5
Joj! Sad je već kasno... A tako bih voleo da bar na probnom radu budem urednik!:(
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top