Deblokiranje zaključanih kanala ip televizije

Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
83
Pozdrav...evo nesto muljam muljam,mucim se ali nisam u toj stvari pa ne znam sta bi bilo to....

pisem vam iz slovenije...aimam AMIS TV,115 kanala,digitalni stb mi je albis,modem thomson.....

nemam pretplatu za kanale hbo,hbo comedy,obadva cinemaxa,cinestara,e!,sportklub+,espn i jos nekih...ali...evo u cemu je kvaka...ako se postavim na neki od tih kanala...onda ugasim stb prijemnik...pricekam kojih 10,15 sekundi i onda upalim stb nazad na istom kanalu onda taj kanal radi....stvarno je da radi nekih 5-10 sekundi i onda se pojavi obavjestenje da te kanale se moze gledat samo ako se uzme pretplata i pojavi se crnina natrag...

e tako...ja bih sad pitao nekog ili sve vas u cemu je stos...zasto se signal pojavi oz slika za 10 sekundi i onda se iskljuci oz blokira natrag??jel to imaju oni modem tako podesen znaci jel caka u modemu ili....nesto drugo?malo muljam,hocu da smislim kako bih ja tu blokadu maknuo ili nesto tako slicno....

nadam da ste razumeli u cemu je stvar i veselimse prvim odgovorima sa vase strane....
kao sto kazu...vise glava skupa više se zna....
 
Natrag
Top