Danas mi rodjendan - aj na pivo

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
pa ne znam sad, smislite nesto

Ja sam poneo tri tovara blaga...mislim,piva,ali me presretoše 'ajduci...

grolsch_beer_disaster.jpg
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ja sam poneo tri tovara blaga...mislim,piva,ali me presretoše 'ajduci...

grolsch_beer_disaster.jpg

Nešto mi tu ne štima... 'ajduci rujno vino piju a pivo još iz vremena kad su Stari Sloveni dobili Nobelovu nagradu za pivo i medovinu. To je prije bio Musa Kesadžija, on iz vjerskih razloga ne pije alkohol al' voli zijan da napravi. 'Ajduci bi to drugačije, da im pivo ostane.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ovi neki i besni i žedni :vorred:
A lepo sam ti rekao da ne ideš sam, ti "Neće biti problema", evo ti sad :dntknw:
A taman sam mislio da svratim kasnije da vidim kako ide organizacija, da vidim ko će da dođe, da popijem jedno ladno, a šta sad :dntknw:
Vrlo neiskusno Vuče, samo da si pozvao svog druga da ti pripomogne ne bi ajduci smeli da priđu yes3
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Nešto mi tu ne štima... 'ajduci rujno vino piju a pivo još iz vremena kad su Stari Sloveni dobili Nobelovu nagradu za pivo i medovinu. To je prije bio Musa Kesadžija, on iz vjerskih razloga ne pije alkohol al' voli zijan da napravi. 'Ajduci bi to drugačije, da im pivo ostane.

"Ne budali PYC delijo ljuta,
Od kada se Turci razbežaše
Novi 'arač kupe 'aračlije!
Novi 'arač-nove 'aračlije,
novo vreme-novi i 'ajduci.
Pivo piju,svoju glavu briju,
Ne uvaju za Boga ni raju
ni za rodjus mladjanog Milana..."


Ovi neki i besni i žedni :vorred:
A lepo sam ti rekao da ne ideš sam, ti "Neće biti problema", evo ti sad :dntknw:
A taman sam mislio da svratim kasnije da vidim kako ide organizacija, da vidim ko će da dođe, da popijem jedno ladno, a šta sad :dntknw:
Vrlo neiskusno Vuče, samo da si pozvao svog druga da ti pripomogne ne bi ajduci smeli da priđu yes3
Sve bi to bilo OK da nisam pojeo kinder jaje... Malo mi je delovalo čudno,ali rekoh - možda se danas tako prave...
Rasta%20Surprise.jpg


:lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ljudi coveku odavno prosao rodjendan

To jeste rođendan je rođendan, ali sad čovek hoće da se zahvali što je sve prošlo i mimo očekivanja, a ne ide da odbijemo poziv...
Malo da popijemo, prođuskamo i tako kao i prošli put, samo ne znam da li će biti torte, u stvari ja sam mu rekao da kaže da će biti pošto vidim da se mnoge devojke za tortu interesuju....:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
ko je spomenuo tortu aa aa :what::evil: moram odmah da zovem devojke telephone
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Torta?........:clapping:......:clapping:....neko rekao torta?.......:dance:




Njam..njam.....
torta.jpg








Ja cu jedno veeeeeeeeeeeliko parce.......
torta-parce.jpg
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top