Daljinski upravljac za XBMC

Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
28
Hvala na pomoći ali i dalje mi ne pronalazi host. Čekirano sve po slikama, instaliran bonjour, isključen firewall a i dalje ne pronalazi host. Da li možda treba nešto na routeru podesiti?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Hvala na pomoći ali i dalje mi ne pronalazi host. Čekirano sve po slikama, instaliran bonjour, isključen firewall a i dalje ne pronalazi host. Da li možda treba nešto na routeru podesiti?
Probaj sa google play oficijelni kodi daljinac mislim da se zove"KORE" ja koristim slican na win phone i radi savrseno,bez dodatnih instalacija programa .pozzzz
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Imam Minix Neo X8 Plus Android TV Box i Minix airmouse A2. Na Minix-u je XBMC Gotham.
Da li je moguće u Live TV postavkama ili negdje drugo namjestiti da pomoću ovoga (ili nekog
drugog daljinskog) odabirem TV kanale sa playliste direktnim ukucavanjem broja kanala na
daljinskom (uz ili bez pritiska na 'OK') umjesto da šetam po listi gore-dole i odabirem kanale.
 
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
28
U kodiju idi na system-info-nerwork i vidi ip adresu i mac adresu,to ukucaj u aplikaciju kore na telefonu i save. Mora da radi. Ako ne ja ti vise ne mogu pomoći. Srećno :assassin::gl_wacko::mig:
Evo da javim da sam konačno podesio daljinski mada ni sam neznam kako, nakon podešavanja mreže na računalu na sve moguće načine konačno je proradilo. :) Hvala na pomoći.
 
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
105
Drugari,
Instalirao sam na android telefonu daljinski za Kodi, Yatse sa Google play.Podesio IP,host i u sustini radi.E sad imam jedno pitanje.Kodi je instaliran na android tv box-u i preko HDMI povezan sa Tv-om.Kada se pojavi startni ekran i ikonice na njemu ja preko Yatse pokusavam da startujem Kodi ali ne ide.Na telefonu pise Kodi offline.Zatim startujem Kodi pomocu misa i onda mogu koristiti Yatse.Da li ja negde gresim ili se Kodi ne moze startovati pomocu Yatse ?
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Drugari,
Instalirao sam na android telefonu daljinski za Kodi, Yatse sa Google play.Podesio IP,host i u sustini radi.E sad imam jedno pitanje.Kodi je instaliran na android tv box-u i preko HDMI povezan sa Tv-om.Kada se pojavi startni ekran i ikonice na njemu ja preko Yatse pokusavam da startujem Kodi ali ne ide.Na telefonu pise Kodi offline.Zatim startujem Kodi pomocu misa i onda mogu koristiti Yatse.Da li ja negde gresim ili se Kodi ne moze startovati pomocu Yatse ?
Ne može
 
Natrag
Top