dali je moguce sinhronizovati sms poruke sa gmeilom i kako

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pozdrav ljudi.interesuje me dali je moguce sinhronizovati sms poruke iz mog telefona da mi dolaze na meil i kako,dali to android ima u osnovi ili je potrebna neka aplikacija?
porebno mi je kada mi sms stigne da na meil dodje ista poruka
unapred hvala
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
instalirao sam SMS beckup+ al nedobijam nista na meil.neznam koji je djavo,molim vas ljudu pomozite
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
netreba mi to,treba mi nesto sto cce se sinhronizovati s mojim sms porukama,onog trenutka kada mi dodje sms na telefon da ta aplikacija odma prosledi taj sms na moju meil adresu.zelim da imam sms poruke na meilu
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tinywebgears.relayme

Nisam isprobao ali mislim da upravo to tražiš.
Edit : Radi :dance2:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.06.2013
Poruka
21
Ja imam problem sa gmailom, jedno vreme mi je sinhronizacija radila bez problema, stalno stizali mejlovi kao sms ali onda su stali, morao sam da radim ručno sinhronizaciju za svaku adresu... Gde grešim?
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
gresis u finhonizaciji tvog telefona s gmailom.mora ti tel biti sinhronizovan sa gmailom..odes na racunar pa vidis dali ti dolaze poruke na meil,ako dolaze greska je u sinhronizaciji s telefonom,a aplikacija radi ,evo upravo sam je instaliro i radi,hvala johni:air_kiss:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2013
Poruka
21
Pa nisam instalirao nikakvu aplikaciju, to je bilo vec na Lg telefonu kad sam ga dobio :p
Moguće da kad me on pita da sinhronizuje sve živo što imam na telefonu i kompu, ma ko ga ebe :)
 
Natrag
Top