Da Vam se ponudi prilika da radite u inostranstvu, da li bi napustili Srbiju?

Da Vam se ponudi prilika da radite u inostranstvu, da li bi napustili Sbiju?

  • Da

    Votes: 153 64,8%
  • Ne

    Votes: 47 19,9%
  • Ne znam

    Votes: 36 15,3%

  • Total voters
    236
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
49
nigde nije zlatno al ovde počinje pakao ko god može i ima mozga taj će da ode tek ćemo da plaćamo sto sranja i taksi kao uslov da uđemo u evropsku uniju pa kad nas prime a ona se raspala a mi ponovo pod sankcijama samo niko se od rodbine ne javlja od 1991-ve pa neznam jesu li li živi a kamoli da me pozovu jeste nama dobro ovde izdržimo do prvog u mesecu al naši klinci???????????????????
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
pare nisu problem, njih nema.... ni ovde a ni tamo, jer su i reperi drugaciji...

ako odes samo zbog para, slomio si kičmu sam sebi, kao i ovde ako nešto radiš samo zbog para...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
kad sam mogao ja nisam hteo. glumio sam patriotu a sad sam nacionalista:lol:. a sad bih otisao al nemogu ... sta ces takav je valjda zivot. u svakom slucaju radi se i tamo i ovde al je jedina razlika to sto tamo znas zasta radis .... a ovde radis za " gazdu " .... :aggressive:suicide
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ne!Živeo sam u Austriji (Beč),Nemačkoj (Štutgart).93-će sam dobijao politički azil,odbiosam.Ovo je Srbija,ja sam Srbin,a Srbija je zakon.Ako postoji raj,on je u Srbiji.Toliko od mene po ovom pitanju.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ovo je Srbija,ja sam Srbin,a Srbija je zakon.Ako postoji raj,on je u Srbiji.Toliko od mene po ovom pitanju.

Apsolutno! Kako volim ovde na forumu neke ljude! Činjenica je da bi u nekoj drugoj zemlji sa fakultetetom koji imam zarađivala vauuuuuuu! Ali da sam njihova, kao strankinja pitanje je šta bi se dešavalo!? Mislim da puno naših ljudi tamo radi najcrnje poslove (koje bi, da im ovde neko ponudi odbili sa gnušanjem) koji su pristojno plaćeni (realno, ta vrsta posla je i ovde dobro plaćena!), odriču se svega i svačega, žive životom nedostojnim čoveku a onda za praznike i krupne svece prosipaju mudrost i evre...

Naročito poludim kada naše rukovodstvo kuka kako im je cvet inteligencije otišao (da šeta kerove i vozi liftove) a ne vodi računa o nama što smo ostali i što radimo neadekvatne poslve shodno školi koju imamo. Ali, to je neka druga tema...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Bravo za prethodna dva odgovora! Pitanje je koliko i šta tražiš od života, kome je lep život zlatni kavez, neka radi na tome! Pametan čovek će i u malom naći svoju sreću i mir!
I da, ovo je lepa zemlja, dovoljna za jedan miran život, a kome to nije dovoljno, sreću može okušati bilo gde! Samo da posle ne bude kao u onom tekstu "Dnevnik jednog iseljenika", o "ljubavi" našeg čoveka u Kanadi i grtalice za sneg... :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
kad sam mogao ja nisam hteo. glumio sam patriotu a sad sam nacionalista:lol:. a sad bih otisao al nemogu ... sta ces takav je valjda zivot. u svakom slucaju radi se i tamo i ovde al je jedina razlika to sto tamo znas zasta radis .... a ovde radis za " gazdu " .... :aggressive:suicide

Ovo na kraju si lepo reko,skroz tacno... Tamo bar ne kasni plata,sto ovde nije slucaj,moj cale nekad po 2 meseca nije primao platu,inace ja sam iz Nisa koji je u Srbiji na dnu po zaradama,retko koja fabrika ovde nije propala...
 
Natrag
Top