Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Da se otvori posebna sekcija - GPS

• Začetnik teme BlackBeetle
  • Datum pokretanja
B

BlackBeetle

Moj predlog je da se otvori nova sekcija, sa podsekcijama, u vezi sa GPS aplikacijama. Meni je neverovatno da NIKO godinama ne reaguje od stafova/vlasnika.

Kad odete na sekciju Mobilni telefoni/ Android videćete, da se više od 10 godina, najviše postavljaju i otvaraju teme sa GPS aplikacijama nego sve ostale. I to 99% su GPS aplikacije.

Tamo (Mobilni telefoni/ Android) je totalni haos.

Ako neko reši da ispravi ovu grešku, neka vidi negde, strani forum, kako to izgleda...

boki71

boki71

Uz duplu Anu...
Administrator
mudro zboris......poradicu na tome obecavam......

vise je tehnicki problem ko ce to sve izrazdvajati sada ali videcemo......

boki71

boki71

Uz duplu Anu...
Administrator
za sada je otvoren novi podforum GPS Navigacije.......mozda jednog dana kada bude vise materijala ova tema zauzme i ceo forum......:mig:

pera.simic

pera.simic

Ali izgleda da ja nisam bio, nebitno ajde da probam da razjasnim.
Vidis ja bas imam zarku zelju da mi @boki71 pomogne, a da li ce ili ne mislim da je odluka na njemu i samo njemu.
Mozda nisam u dobrim odnosima sa urednicima u toj temi, pa onda ne mogu njima da se obratim.

Ok...nije bitno.Ja nisam Bokijev advokat i da mu govorim sta da radi.Samo sam rekao imate urednika i moda u tom delu,mislim da nema potrebe da se prepiremo.Boki će sigurno pomoći,jel nema osobe kojoj nije pomogao,a da je zatrazila njegovu pomoć.