Da se otvori posebna sekcija - GPS

Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruka
159
Moj predlog je da se otvori nova sekcija, sa podsekcijama, u vezi sa GPS aplikacijama. Meni je neverovatno da NIKO godinama ne reaguje od stafova/vlasnika.

Kad odete na sekciju Mobilni telefoni/ Android videćete, da se više od 10 godina, najviše postavljaju i otvaraju teme sa GPS aplikacijama nego sve ostale. I to 99% su GPS aplikacije.

Tamo (Mobilni telefoni/ Android) je totalni haos.

Ako neko reši da ispravi ovu grešku, neka vidi negde, strani forum, kako to izgleda...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
mudro zboris......poradicu na tome obecavam......

vise je tehnicki problem ko ce to sve izrazdvajati sada ali videcemo......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
za sada je otvoren novi podforum GPS Navigacije.......mozda jednog dana kada bude vise materijala ova tema zauzme i ceo forum......:mig:
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Boki nije u obavezi da prebacuje,ima urednika,modova da urade to.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Ko je uopste pomenuo bilo kakvu obavezu?:ludd/:
Valjda i urednici citaju ove teme, bitno je da neko vidi i prebaci, za dobrobit same teme.

A mozda i @boki71 bude imao zelju da to odradi, e sad jedino ako Vi imate nesto protiv toga da se uredi tema koja Vas ne interesuje i koju ne posecujete onda ne mora.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Mislim da sam bio jasan...imate urednika,moda u tom delu.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Ali izgleda da ja nisam bio, nebitno ajde da probam da razjasnim.
Vidis ja bas imam zarku zelju da mi @boki71 pomogne, a da li ce ili ne mislim da je odluka na njemu i samo njemu.
Mozda nisam u dobrim odnosima sa urednicima u toj temi, pa onda ne mogu njima da se obratim.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Ok...nije bitno.Ja nisam Bokijev advokat i da mu govorim sta da radi.Samo sam rekao imate urednika i moda u tom delu,mislim da nema potrebe da se prepiremo.Boki će sigurno pomoći,jel nema osobe kojoj nije pomogao,a da je zatrazila njegovu pomoć.
 
Natrag
Top