da se najezite-Hotel 626

Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
ova igrica(horor igrica +18),je navodno,napravljena u cast nekog rezisera horor filmova koji je umro.igrica je mnoooogo strasna,pogotovo ako se igra u mraku,sam u sobi itd.nocima necete spavati...jos kad odvrnete zvucnike,buaahhh!ako neko nema dovoljno hrabrosti da igra,moze da pogleda kratak video na you toube-u.ima jedna caka u vezi igre,Hotel 626 "ne radi" pre 18h i "radi" do 6 ujutro....zato je dozivljaj bolji!xD
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
u prevodu ako zelite da dobijete srcani napad dovoljno je samo da pogledate snimak na YOUTUBE i smrt je neizbezna!!! igra je cool ali stvarno strasno......

Dodato posle 17 Sati 25 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

odigrao sam je i u***o se..........najzesce je kad treba da slikas u mrak!!!!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
u prevodu ako zelite da dobijete srcani napad dovoljno je samo da pogledate snimak na YOUTUBE i smrt je neizbezna!!! igra je cool ali stvarno strasno......

Dodato posle 17 Sati 25 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

odigrao sam je i u***o se..........najzesce je kad treba da slikas u mrak!!!!!!!!!!!!!!
sta ces...srchku? xDD
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
a daj mi link za tu igru da vidim to cudo

Dodato posle 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

naso sam a evo i drugima
Kod:
http://www.hotel626.com/hotel.html
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
ja evo cekam vec 5 minuta da loaduje neki djavo a nemrda sa 1% kolko ste vi cekali da uloaduje ovo sranje pocelo da me nervira
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
meni nece stoji na 1% vec pola sata
a probao sam i sa mozilom i sa apple safary i nijednom nece da uzita vise od bednih 1%
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Ja sam je igrao ranije, sve što mogu reći je OPAKOOOO!!! Dovoljno je da sjediš sm u sobi, pogašenih svjetala i slušaš muljanje. A meni je pogotovu scena kad ono dijete ne smiješ probudit ! Vrijedi je odigrat sam da vidite tu reakciju " bebe " :)
 
Natrag
Top