Da mogu da se vratim u proslost voleo bih da upoznam...?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Da mozete da se vratite u proslost koga bi ste voleli da upoznate :dntknw:
Volela bih da upoznam mnogo likova na primer Darvina..Teslu..Merlin Monro ..Elvisa.... :roll:
A Vi? :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Mislim da bih zelela najvise da upoznam Alberta Ajnstajna. Morao bi da mi objasni nesto sto me jako zanima....:vorred:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Voleo bih da upoznam Frojda. I ovde ću citirati Nens: "Morao bi da mi objasni" mnogo stvari koje me zanimaju
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
mada ima mnogo poznatih ličnosti koje bih voljela da upoznam...ja bih ipak odabrala svog dedu sa majčine strane i baku sa očeve...jer kako sam čula bilo je divno poznavati ih...:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Slazem se sa tobom pile ...i ja bih volela da mogu i da sam mogla da upoznam mog dedu..kazu da je bio extra lik u svakom smislu ,super cova..strava inteligentan i zabavan .
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Da je to moguce,voleo bih da upoznam svog pradedu.Iz price koje su mi ispricali o njemu kakav je bio,zakljucio sam da je bio bas OK lik i da ja imam najvise slicnosti sa njim.Mislim da bi i on bio ponosan na mene kao njegovog predka(unuka) koliko smo po mnogim stvarima slicni u razlicitim vremenima.Cesto mi je to padalo na pamet.:)
 
Natrag
Top