Da li trazimo oslonac i podrsku?

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Mozete li i koliko osloniti se na decka/muza?
Da li ste jedna od samostalnih zena koja sve moze sama ili vam je bitno da muskarac bude vas zastitnik?
Mozete li mu prepustiti donosenje nekih vrlo vaznih odluka ili ste vi te koje moraju da nadgledaju situaciju?;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ja obično nadgledam situaciju, al' puštam da donosi odluke sam.
U svakom slučaju, imam podršku kad mi treba, mada je i ne tražim. Dovoljno mi je što možemo da komentarišemo neke stvari.
Pa, između ostalog, držala sam svoju radnju, a on mi je pomagao oko kururskih poslova. Mislim da je dovoljno. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ja obično nadgledam situaciju, al' puštam da donosi odluke sam.
U svakom slučaju, imam podršku kad mi treba, mada je i ne tražim. Dovoljno mi je što možemo da komentarišemo neke stvari.
Pa, između ostalog, držala sam svoju radnju, a on mi je pomagao oko kururskih poslova. Mislim da je dovoljno. ;-)
HA-HA-HA! Kod tebe izgleda muškarac uvek ima zadnju reč! Da, draga... :lol::lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
U vezi, braku, uvek jedan mora da dominira, i to je normalno. Da li muško ili žensko ne bitno...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
U vezi, braku, uvek jedan mora da dominira, i to je normalno. Da li muško ili žensko ne bitno...

Naravno. A mene to prati oduvek. Da li sam jednostavno takva, ili sam uvek nailazila na takve muškarce, ili sam ih sama birala, ali oduvek je bilo tako.
Ali, da se nadovežem na tvoju rečenicu, pa da citiram slovenačkog pisca Vitomila Zupana, koji je u knjizi "Igra s đavolovim repom" to jako lepo napisao: "Svaki lonac nađe sebi poklopac, kako se to kaže, nađe se takav poklopac da se pod njim ne skuva ništa bljutavo ni otrovno. I niko tačno ne zna ko je lonac a ko poklopac. Muž je glava porodice a žena vrat - kud krene vrat, tamo će i glava. Često je to sasvim obrnuto, a i tad je dobro. S dva vrata a bez glave - šta da radiš, a u dva poklopca kuvati se ne može"... yes3
 
Natrag
Top