Da li te maltretiraju?

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Maltretira me sin Vuk, ali ni ja njemu ne ostajem dužna. Tako da je to uzajamno maltretiranje, pa se možda i ne računa.:)Jednostrano nemam. Još se niko nije drznuo.:)

To nije tacno..............ja joj nisam sin! :D

Ja obozavam da maltretiram likove koji maltretiraju druge bez razloga,koji lece svoje komplekse na drugima...
Inace,desavale su mi se neke situacije,da kazem,pokusaja maltretiranja,ali sam izlazio na kraj sa njima (period srednje skole)... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
To nije tacno..............ja joj nisam sin! :D

Ja obozavam da maltretiram likove koji maltretiraju druge bez razloga,koji lece svoje komplekse na drugima...
Inace,desavale su mi se neke situacije,da kazem,pokusaja maltretiranja,ali sam izlazio na kraj sa njima (period srednje skole)... ;)
.

Jel si i ti učio karate i aikido? :mrgreen:

Inače, jesu me maltrerirali dok sam bio baš klinac i to stariji klinci iz kraja, bio sam prgav i često zasluživao, ali su me i često namerno čačkali. U školi nisam imao problem s tim, a ne sećam se ni da sam ja nekog maltretirao. :)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Bilo je pokusaja u srednjoj....ali kada sam sredio glavnog....vise NE...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Aha,polivaju me vrelom vodom,izgladnjuju,cupaju za usi i kosu... ;)
Fizicki naravno da ne.
Sto se verbalnog maltretiranja tice...Ne bih to nazvala maltretiranjem u mom slucaju vec najobicnijim konfliktima,cesto zbog banalnih stvari.Mada nisam izlozena ni jednom ni drugom obliku maltretiranja verujem da je cesto,posebno kod emotivnih i povucenijih osoba efekte verbalnog nasilja mnogo teze zaleciti nego fizicke rane,da cesto osobe sve te grube reci dozivlavaju kao nešto normalno,zasluzeno sto moze dovesti do mnogih posledica,raznih oblika panicnih napada,povisene anksioznosti...
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Психички не да ме малтретирију бећ ме убише.
MSN-Emoticon-crazy-016.gif
 
Natrag
Top