Da li ste pušač?

Da li ste pušač?

  • Da

    Votes: 13 23,2%
  • Ne

    Votes: 43 76,8%

  • Total voters
    56
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Da li ste pušač?
Bezbednosti radi anketa neće biti javna (neće moći da se vidi ko je za šta glasao).
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
Nisam pušač već dugo vremena... Nekad sam trošio 3 kutije cigara dnevno!
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2
Jesam, jos nisam ni pokusao da ostavim pusenje, ali sa ovim zakonom osecam se kao covek druge vrste.O bivsim pusacima netreba ni komentarisati oni su mnogo gori od nepusaca i stalno im nesto smeta.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Jesam, jos nisam ni pokusao da ostavim pusenje, ali sa ovim zakonom osecam se kao covek druge vrste.O bivsim pusacima netreba ni komentarisati oni su mnogo gori od nepusaca i stalno im nesto smeta.

Gori od nepušača? Znači, nepušači su loši?! Pušači dobri?!!
Da, s novim zakonom neki ljudi stvarno jadno izgledaju, posebno zimi kad se mrznu napolju samo da bi uvukli koji dim. Srećom, ne pušim.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Pušim na slavama, ispraćajima, svadbama, zimovnjima i letovanjima..Povremeno popušim po jednu ujutru uz jutanju kafu..Sada ni to, jer se na poslu to ne sme..
Inače, nisam pušač....
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poruka
98
Nisam, preče mi je moje zdravlje, a i nije baš jeftino biti pušač.
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
O bivsim pusacima netreba ni komentarisati oni su mnogo gori od nepusaca i stalno im nesto smeta.
Da ti odma kažem da to nije tačno. Ja sam tamanio tri kutije na dan, pa sam ostavio cigare i ne smeta mi ako neko u mojoj blizini puši. U kolima mi ne smeta ako neko zapali - još nikome nisam zabranio, a znam bar još 5 ljudi koji su kao i ja bivši pušači kojima ne smeta dim (ili nešto drugo)...
 
Natrag
Top