Da li ste potpisali seksualni ugovor?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Da li ste potpisali seksualni ugovor?

Ukoliko potpišete seksualni ugovor to će doprineti poboljšanju vašeg seksualnog odnosa sa partnerom. I rešiti probleme koje eventualno imate u seksu, tvrdi seksolog Trejsi Koks.

1.jpg
"Obećavam da ćemo imati seks jednom nedeljno i da ću smisliti bar jednu novu pozu mesečno. Ti ćeš me ljubiti više i davati više komplimenata u krevetu"

"Obećavam da ću imati seks sa tobom jednom nedeljno i da ću barem jednom mesečno smisliti neke nove poze. Ti ćeš me ljubiti više, trudićeš se da nam predigra traje duže i davaćeš mi više komplimenata u krevetu", glasi deo seksualnog ugovora.

Trejsi smatra da mnogi ljudi nikada ne bi pristali da potpišu ovakav ugovor jer bi im to oduzelo spontanost tog čina. Međutim, oni koji se odluče na ovakav ugovor ukazuje da je par svestan da ima probleme i da želi da ih reši. Koksova kaže da ovakav ugovor omogućava parovima da napreduju.

Ugovor se može menjati sa vremenom ukoliko partneri žele. Svaki vid pregovaranja je dozvoljen.

Izvor: T portal/Vestionline

 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Promijenio bi "seks jednom nedjeljno" u pet puta nedjeljno, a nove poze ne mora da smišlja.

Prepustiti ćemo sve trenutačnoj inspiraciji. ;)
 
Natrag
Top