Da li ste nekad slomili neku kost i bili u gipsu?

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Imala sam tada 9 godina pa je sve proslo kako valja, atrofiju misica sredila za 7 dana jer sam bila aktivni sportista :D
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Od prstiju do malo iznad kolena. Desna. Tebi? Jel ima posle nekih posledica?


Skijanje....

Nećeš imati nikakve posljedice, pretpostavljam da je bio unutrašnji prelom, čak ti noga više nikada neće pući na tom mjestu ali može neposredno ispod ili iznad kod neke eventualne sljedeće traume. Zato je sada važno da ti obe kosti zarastu pravilno da ti ne bi doktori ponovo lomili nogu ukoliko srastu nakrivo. Lezi, miruj i nabavi pletaću iglu da se možeš češati. Ovo moraš ispoštovati radi sebe. trpi i čekaj da prođe, nema ti druge.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Nije radio semafor, ja zurila posle skole kuci i boooom. Pa deca su najgora u tom periodu :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
44
Nije radio semafor, ja zurila posle skole kuci i boooom. Pa deca su najgora u tom periodu :lol:
Ma cuti, dobro si jos i prosla....

Dodato posle 23 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Nećeš imati nikakve posljedice, pretpostavljam da je bio unutrašnji prelom, čak ti noga više nikada neće pući na tom mjestu ali može neposredno ispod ili iznad kod neke eventualne sljedeće traume. Zato je sada važno da ti obe kosti zarastu pravilno da ti ne bi doktori ponovo lomili nogu ukoliko srastu nakrivo. Lezi, miruj i nabavi pletaću iglu da se možeš češati. Ovo moraš ispoštovati radi sebe. trpi i čekaj da prođe, nema ti druge.
Jos mi samo treba da mi lome ponovo...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
hvala Bogu,nikad...ali sam bila prisutna dva puta kad je drugarica slomila ruku...čak je i mene zaboljelo...strašan prizor...:???:
 
Natrag
Top