Da li smem da klokujem ovu graficku ???

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
57
Da ali to je vec riskantno sve preko 80-85 stepeni je vec malo problematicno!
Pomeni jedino da postavis neki vent iznad nje koji ce da duva direktno u nju!
Koliko ventova imas u kucistu i koje?

Nemam ni jedan, jer sam tu graficku dobio, inace treba da je zamenim za jacu msm neku od 15.000 dinara, ali polovnu, pa zato nisam nista ni dodavao nista, cisto sam pitao za clock da eto bar malo bolje radi Euro Truck Simulator 2 na ovoj, ne uzmem drugu, mada on i sada radi kako treba.

Jedino da ga aj kao ponovo ocistim, ceo komp, i da joj podignem takt pa da je pratim. Da ona mi se grejala jer je ispod nje bila TV karta koja je posto je mala ploca bila priljubljena uz graficku i ventilator graficke je vrteo na TV kartu i bila je vrela, pa sam ja izvado TV kartu i od tada nisam vise ni pokusavao da je klokujem, mozda je i do toga imalo veze ?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
57
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Nekada sam ja kao klinac namerno cepkao i razvaljivao patike da bi pre dobio nove i bolje :D

ha ha ha ne znam koje si godiste alii ja sam to radio pre ali tad je bilo mnogo vise para!I naravno nije bilo kineza pa kad kupis patike znas da su patike orginal a ne kao danas sve "ekstra kvalitet" a cene najnize na balkanu patike od 800 do 2000din!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
57
Nekada sam ja kao klinac namerno cepkao i razvaljivao patike da bi pre dobio nove i bolje :D

To i nije losa ideja, ali kako vise nisam klinac, moracu sam da se krpim od plate pa da ga slkopim, ali polako, ne sekiram se, jos ,alo i kompletiracu ga ja :D

pa ako je bila tv karta znaci ona je vukla vec vruc vazduh u nju!A sto se tice nadogradnje ajd napisi ostale komponente koje imas?

Sacu objaviti linkove sta sam sve uzeo za nov komp, a sta imam u starom
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
To i nije losa ideja, ali kako vise nisam klinac, moracu sam da se krpim od plate pa da ga slkopim, ali polako, ne sekiram se, jos ,alo i kompletiracu ga ja :D

pa ako mozes da prodjes samo sa nadogradnjom grafike onda bi to bilo idealno!sta imas u kompu koje komponente?
 
Natrag
Top