Da li si kuler ili neuroza za Novu godinu?

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Dakle za koji dan je Nova godina... Nekako mi se čini da ove godine dolazi mirno, bez neke velike pompe... Možda grešim... Sve nekako ide polako, svojim tokom - znam gde ću, šta ću obući, šta ću spremati za večeru, gde ću na reprizu... Čini mi se da postoje dve grupe ljudi, kuleri kao ja, sve polako i opušteno i oni, ne znam kako da ih nazovem, koji idu od prodavnice do prodavnice kao muve bez glave, pazare i šta treba i šta ne treba, bacaju se besnim sumama novca i opet su negde blago nezadovoljni...

Da li ste vi kuleri ili neuroze?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ja sam potpuno nezainteresovana... ne volim Novu godinu, ne volim januar uopšte, praznik za praznikom, najviše bih volela da mogu sad da zaspim i da se probudim negde oko Sretenja. Možda zato što mi svaka godina počinje sećanjem na najtužniji događaj u mom životu, mada, ni pre toga nisam nešto mnogo volela sva ta slavlja.
Ako se kojim slučajem desi neka dobra svirka negde na ulicama Beograda, možda se i prošetam, naravno, ako ne bude neki kijamet. Inače, za mene je to dan kao i svaki drugi...
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Pa i ja sam u tom fazonu... Nekako mi se sve čini isfolirano, kao svi su nešto razdragani... Božić volim zbog onog što predstavlja (porodica na okupu i toplota...) . A Nova godina, zaista dan kao i svaki drugi...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Laganica, naravno, kućna varijanta, odabrano društvance, gitara i "pun astal svega"... :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Pa uvijek sam bila naopaka. Ono što svi vole, ja mrzim iz dna duše. Znači sva slavlja, uključujući tu rođendane, dočeke Novih godina na prvom mjestu, kao najnebulozniji događaj, državne praznike, maskembale, sve đe treba kao nešto da se na silu radujem. Onda postajem, što bi rekli anti - protivna. Veselija sam svim običnim danima. A tek šta reći za osmi mart- dno dna. Dobro, možda sam ja namćor, veselite se ljudi, život je jedan. :)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Godinama NG slavimo uz drage nama prijatelje kucna atmosfera, gitara, dobra klopa i pice. Pa do zore. Opusteno :D

Nikada nisam preferirala doceke po restoranima i nekim pompeznim mestima. Ja volim skromne stvari u zivotu gde cu se ja fino osecati.
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Никада нисам планирао гдје ћу за НГ али увијек се добро проведем небитно гдје будем....
јесте да се не сјећам свега али шта је ту је...
drinking-58.gif
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Mrzim folirante koji NG cekaju po skupim restoranima, hotelima i bau vau mestima. Kucna atmosfera je zakon, mozes da se opustis u svakom smislu, a ne da budes ustogljen celo vece i na note. Izem ti takav docek, ja sam osoba od akcije i da zaigramo, zapevamo ako treba i da se napijemo. Da li cemo pamtiti ne bitno vazno je da bude lepo. :D
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
A, što da je čekam, kada će ionako doći sama. :) Još kad počnu ona grozna odbrojavanja i onda se kao ljubimo- fuuuuj. I kao radujemo se novim poskupljenjima, jer to redovno ide kao novogodišnji poklon, novim sranjima. Ma, ne slušajte me noćas, biće da sam nadrndana, kad sam na kraj srca i protiv deda Mraza.:)
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Sa klincima sve dobija neku novu dimenziju i čar. Nema kuliranja ni nervoze, prosto se prepustiš čaroliji i uživaš sa njima. Poslednje tri godine dočekujemo na ranču i do sada smo imali trubače i kuvanu rakiju, sa kojima smo je dočekivali, tako ćemo i ovu.........i sve naredne, lepše je u čoporu...
 
Natrag
Top