Da li postoje vanzemaljci???

Član
Učlanjen(a)
28.10.2012
Poruka
2
Pitanje je u kom obliku postoje i u kom su stepenu razvoja a svakako su jaaaaaako daleko pa ih mi nećemo ni dočekati :D
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
27
Одг: Da li postoje vanzemaljci???

Nije mi jasan stav ateista na ovoj temi. Zakon verovatnoće govori da je mogućnost da smo sami ravna nuli. Baš kao da nas je stvorio Bog, za pet radnih dana + radna subota.

Meni najzanimljivije zvuči teorija o drevnim vanzemaljcima minus romantičarske priče o tome.

Prema teoriji evolucije, od milijardi vrsta na zemlji nijedna osim nas da barem napravi strelu, ili koristi ono što je čovek napravio, ako ništa drugo?! Koliko je to verovatno?

I kreacionizam i evolucionizam puni su rupa. Stoga, 12 poena za vanzemaljce.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Vanzemaljci postoje, mi smo cist dokaz! Cini mi se da je upravo covek taj oblik zivota koji je kolonizovao planetu.
Prvo, nekako smo "pogodno" naisli bas nakon istrebljenja dinosaurusa i svih potencijalnih neprijatelja koji bi u lancu ishrane mogli biti iznad nas. Naravno da nismo nastali od majmuna, vec nas je neko ostavio na Zemlji. Darvinova teorija evolucije je druga najveca zabluda covecanstva poslesletanja na Mesec.
Drugo, Biblija kaze da je Bog napravio coveka po svom liku, sto hoce reci da je Bog u stvari covek, ali napredniji oblik zivota u odnosu na nas "primitivce".
Trece, nemilosrdno unistavamo planetu i crpimo zivotne sokove iz nje, menjamo joj ekosistem svakog dana i istrebljujemo citave vrste zivotinja. Ocigledna da ne pripadamo ovde.
Konacno, ne mogu da poverujem da covek 200.000 godina nista pametno nije mogao da izmisli u tehnoloskom pogledu, a onda, za samo sto godina, dobijemo automobile, avione, podmornice, racunare, internet, smartpone, skenere....... Jel to moguce bez male pomoci sa strane?
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
242
Vanzemaljci postoje, mi smo cist dokaz! Cini mi se da je upravo covek taj oblik zivota koji je kolonizovao planetu.
Prvo, nekako smo "pogodno" naisli bas nakon istrebljenja dinosaurusa i svih potencijalnih neprijatelja koji bi u lancu ishrane mogli biti iznad nas. Naravno da nismo nastali od majmuna, vec nas je neko ostavio na Zemlji. Darvinova teorija evolucije je druga najveca zabluda covecanstva poslesletanja na Mesec.
Drugo, Biblija kaze da je Bog napravio coveka po svom liku, sto hoce reci da je Bog u stvari covek, ali napredniji oblik zivota u odnosu na nas "primitivce".
Trece, nemilosrdno unistavamo planetu i crpimo zivotne sokove iz nje, menjamo joj ekosistem svakog dana i istrebljujemo citave vrste zivotinja. Ocigledna da ne pripadamo ovde.
Konacno, ne mogu da poverujem da covek 200.000 godina nista pametno nije mogao da izmisli u tehnoloskom pogledu, a onda, za samo sto godina, dobijemo automobile, avione, podmornice, racunare, internet, smartpone, skenere....... Jel to moguce bez male pomoci sa strane?

Bog te poživio vrli pravniče, Justicija ti uvijek na pomoć bila. Sve si u pravu. Nego, rec' ti meni kol'ko si rakije ove godine ispek'o?

DUZIKON.gif

 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Hahaha...
Losa godina, losa godina... Nije bilo sljiva, troskarimo stare zalihe... Svrati na po jednu... :D
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Vanzemaljci postoje, mi smo cist dokaz! Cini mi se da je upravo covek taj oblik zivota koji je kolonizovao planetu.
Prvo, nekako smo "pogodno" naisli bas nakon istrebljenja dinosaurusa i svih potencijalnih neprijatelja koji bi u lancu ishrane mogli biti iznad nas. Naravno da nismo nastali od majmuna, vec nas je neko ostavio na Zemlji. Darvinova teorija evolucije je druga najveca zabluda covecanstva poslesletanja na Mesec.
Drugo, Biblija kaze da je Bog napravio coveka po svom liku, sto hoce reci da je Bog u stvari covek, ali napredniji oblik zivota u odnosu na nas "primitivce".
Trece, nemilosrdno unistavamo planetu i crpimo zivotne sokove iz nje, menjamo joj ekosistem svakog dana i istrebljujemo citave vrste zivotinja. Ocigledna da ne pripadamo ovde.
Konacno, ne mogu da poverujem da covek 200.000 godina nista pametno nije mogao da izmisli u tehnoloskom pogledu, a onda, za samo sto godina, dobijemo automobile, avione, podmornice, racunare, internet, smartpone, skenere....... Jel to moguce bez male pomoci sa strane?

au sta naprica :D gde su ti dokazi za te vanzemaljce, znaci ne odbacujem odma to sto si rekao, samo da malo manje gledas ancient alies, jer je serija puna rupa, ali ajde reci mi koji su tvoji dokazi za to sto pricas, sem to sto ti je cudno da je asteroid izbrisao 70% zivota na planeti i da je 65 miliona godina kasnije inteligentni zivot evoulirao, sto uopste nije cudno
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Kako kome, jbg. Kakav ancient aliens, to ne gledam, niti sam citao Danikena, jednostavno, dovoljno je da pogledas slike iz Hirosime 1945. god i da shvatis da se mi ovde ne uklapamo. S druge strane, koliko god rupa imala teorija drevnih vanzemaljaca, zvanicna istorija ih ima mnogo vise, samo sto, kada je dovedes u pitanje, uglavnom svi shvate da nisi normalan. To je kolektivni trip masovnog drustva, globalno ispiranje mozga gde se suprotno misljenje ne vrednuje vec se tretira kao indikator ludila. Pogledaj samo sta su Morgan i Edison radili Tesli, napravili su od njega ludaka zbog njegovih projekata za razvoj bezicnog nacina prenosa el. energije, a u pozadini svega krila se cista Morganova racunica gde je on zeleo da zastiti svoju proizvodnju kablova, i Edisonova sujeta.
A dokazi, njih ima koliko ti dusa iste, al dzabe da ti neko prica o njima ako sam ne zelis da ih vidis. Sve je stvar licnog ubedjenja.
Hristos se rodi!
:dtyste:
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
citao sam ja mnogo o tome i svi "dokazi" su u najmanju ruku klimavi, a to da se ne uklapamo je glupost jer mi smo jedina vrsta koja ima dovoljnu inteligenciju da moze da napravi tu bombu, sa ovolikom inteligencijom tehnologija je neizbezna, a svako ce kad tad da je koristi za lose, jel bi mogao da mi nabrojis neke dokaze ? :)
Vaistinu se rodi .
 
Natrag
Top