Da li moze da se napravi ovaj program?

Član
Učlanjen(a)
25.05.2012
Poruka
63
Pozz ljudi... Moj otac drzi auto skolu. Nadam se da ste culi da su izasli novi testovi za vozacki ispit koji sadrze 2306 pitanja sa slikama.
Interesuje me da li moze neko da napravi program sa svim tim pitanjima, koja su svrtana u 7 oblasti? Ne znaju se tacni i netacni odgovori, tacnije u testovima ih ne mozete naci. Da li moze neko, da mu ja posaljem tacne odgovore ( jer smo ih resili ) i da napravi program da, npr. kada kandidat klikne na odgovor pod A,a odgovor je netacan, da mu se zacrveni oko slova, ili da se zaokruzi crvenom bojom, a tek kad pogodi da mu pozeleni ? Testove mozete videti ovde. I koliko eura trazite da to uradite?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
naravno da moze, to uopste nije tesko za napraviti samo sto ima puno materijala za ubaciti u program, podesiti tacno netacno, ali nije problem nikakav
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2012
Poruka
63
Hoce li neko?

Da li je neko spreman i za koliko novca da ovo napravi?
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
"2306 pitanja sa slikama" ?!?! - kume mnoooogo je!

treba tu dosta da se ore, mada bi dosta toga bilo ctrl-c ctrl-v sa promenama slika i odgovora, ali opet mnogo je, a i aplikacija bi bila pozamašna! no ako neko ima volje i vremena može se uraditi jer programsko rešavanje nije teško!

pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
"2306 pitanja sa slikama" ?!?! - kume mnoooogo je!

treba tu dosta da se ore, mada bi dosta toga bilo ctrl-c ctrl-v sa promenama slika i odgovora, ali opet mnogo je, a i aplikacija bi bila pozamašna! no ako neko ima volje i vremena može se uraditi jer programsko rešavanje nije teško!

pozz!

zavisi kako program pravis, ako u source code ubacujes pitanja i odgovore onda ce biti velik program ali ce biti brz, medjutim ako napravis datoteku iz koje ce program da cita podatke onda ce biti malo sporiji ali jako mali, nece puno zauzimati ;)
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
n3m3sis, slažem se sa tvojom konstatacijom, može i varijanta sa datotekom, ali će onda i za tu datoteku trebati da se zasuču rukavi!

pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
n3m3sis, slažem se sa tvojom konstatacijom, može i varijanta sa datotekom, ali će onda i za tu datoteku trebati da se zasuču rukavi!

pozz!

nema potrebe, za ovaj program su ti potrebne 2 datoteke, jedna za pitanja, druga za odgovore, sve ostalo je copy paste sto se tice njih, a za source code je potrebno iscitavanje datoteka, trebaju ti slike koje ce biti u folderu sa programom, to je takodje copy paste, dakle treba ti znaci da program cita pitanje po pitanje, if uslov za provjeru da li je odgovor tacan ili ne i statistika koja na kraju pokazuje koliko imas tacnih koliko netacnih odgovora i gdje si to pogrijesio, samo source code vremenski ogranicen ;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2012
Poruka
63
Nije do mene, to su dali ovi iz MUP-a pitanja ... :S Znaci, nema niko da je spreman da napravi ovo? :D Platio bih dobro kada bi se lepo uradilo.
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
2
testovi

a jel bi mogao mozda da mi posaljes odgovore ? Nista meni tu nije jasno,niti u auto skoli znaju da mi objasne...Napravili su haos sa ovim novim testovima..Ja treba da ih polazem sledece nedelje,a ni ne znam sta polazem,a bas ne bih dzabe da bacam pare za testove
 
Natrag
Top