Da li momci vise vole devojke sa kovrdzavom ili pravom kosom?

Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
44
E da mi je znati sta ces ti da reformises?! Paraderi nek ti odgovaaraju i dalje dal' ravnu ili kovrdzavu. Ja, kao mator momak, ali stvarno pravi momak cu ti reci: To nema veze! Momci, odnosno pravi muskarci vole devojke (zenske osobe) zbog drugih stvari, zbog necega sto je u njima! Nije bitno da li su atraktivne i kovrdzave ili ravne kose, njih pogledamo u prolazu, kao sto se okrenemo i za vatrogasnim kolima pod intervencijom, jer 3 ili 5 ili 120 sekundi drze paznju. A devojke volimo iz drugih razloga, u njima licnost trazimo, kao sto i one u nama isto to traze. Hvala Bogu, ima ih i nalazimo se. A kovrdzave i ravne... Sta ce cura s ravnom kosom kad joj se ujutru kosa ukovrdza? Ili kad se kovrdzavoj usled meteoroloskih prilika ispravi? C c c!
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
13
E da mi je znati sta ces ti da reformises?! Paraderi nek ti odgovaaraju i dalje dal' ravnu ili kovrdzavu. Ja, kao mator momak, ali stvarno pravi momak cu ti reci: To nema veze! Momci, odnosno pravi muskarci vole devojke (zenske osobe) zbog drugih stvari, zbog necega sto je u njima! Nije bitno da li su atraktivne i kovrdzave ili ravne kose, njih pogledamo u prolazu, kao sto se okrenemo i za vatrogasnim kolima pod intervencijom, jer 3 ili 5 ili 120 sekundi drze paznju. A devojke volimo iz drugih razloga, u njima licnost trazimo, kao sto i one u nama isto to traze. Hvala Bogu, ima ih i nalazimo se. A kovrdzave i ravne... Sta ce cura s ravnom kosom kad joj se ujutru kosa ukovrdza? Ili kad se kovrdzavoj usled meteoroloskih prilika ispravi? C c c!

ok, ok, ne moras da se ljutis, jednostavno me je zanilmalo da li momci vise preferiraju devojke sa pravom ili kovrdzavom kosom.Svako od nas je individua, ono sto se nekom svidja drugom se ne svidja i obrnuto, a naravno da cemo nekog voleti zbog onoga sto nosi u sebi i kakav je kao osoba... svako od nas zna sta mu najvise odgovara..
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
44
Izvini, Reforma, nisam se ljutio, a nisam hteo ni tebe da naljutim. Malo sam tu rec zamrzeo jer se mnogo, u poslednje vreme, koristi kao paravan, izgovor ili opravdanje za sve. A ti si, verovatno, to ime uzela jer si slatka kao torta istog naziva. Uz kovrdze jos i vise! Izgleda da se u nacelu i slazemo.
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
13
ne, nisam se naljutila..moj nadimak nema veze sa tim da se koristi kao paravan iliti opravdanje, vec upravo zbog torte kao sto si i pretpostavio..
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Ma volim sve, nebitno dal kovrdzava il prava, samo da je meka i mirisljava xD
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
kod mene kovrdzava ali vise volim kad ispeglam :D

R-Pegla.jpg


:lol: :lol: :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Simpa ti je ova peglica.:girl_sigh:
Ja bas ovaku vec poduze vremena trazim po sajmovima kozmetike i kose i nish...:rofl:
 
Natrag
Top