Da li mislite da su sve plavuse praznoglave?

Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
To je jedna besmislica.Kad bi to bilo istinito,dovoljno bi bilo da neka plavusa za koju bi neko
rekao da je praznoglava,samo prefarba kosu u tamnu nijansu.I tako ne bi niko vise o njoj govorio
da je praznoglava.Ja cak tvrdim suprotno.Znam jednu plavusu za koju se nikada ne bi moglo reci
da je praznoglava,vec i te kako inteligentna ali i malcice prepotentna.Samo ne znam razlog za to...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Jos su stari filozofi,od Platona do Sopenhauera,govorili kako glupim smatramo onoga tko se ne slaze s nasim misljenjem.Svi smo,dakle, jednako glupi,kao i pametni,zavisi samo s kim i kako razgovaramo.Svakako da ne mislima da su praznoglave,jos jedna besmislena generalizacija...Ne verujem da je merilo necije inteligencije boja kose,ociju,boja koze...
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Sve su praznoglave osim Cece. :mrgreen: Čik neka me ubede u suprotno.:blum3::blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Sve su praznoglave osim Cece. :mrgreen: Čik neka me ubede u suprotno.:blum3::blum3:
heheheh nemo mi navlacis neki bedak..:vorred:
Sad ce poceti da mi postavljaju teza pitanja..
Da izvlacim korenje ..iz nem pojma kog broja..:dntknw:
Da analiziram i sinteziram koje kakve stvarcice..wacko2
Uvek sam mogla da se izvlacim na konto plave glave..:roll:
Ipak ja tebe gotivim..jer si tako pametan..i jak..(kad mozes zdrvima da se izboris onda si sigurno misicavko ko Svarci)
:D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
heheheh nemo mi navlacis neki bedak..:vorred:
Sad ce poceti da mi postavljaju teza pitanja..
Da izvlacim korenje ..iz nem pojma kog broja..:dntknw:
Da analiziram i sinteziram koje kakve stvarcice..wacko2
Uvek sam mogla da se izvlacim na konto plave glave..:roll:
Ipak ja tebe gotivim..jer si tako pametan..i jak..(kad mozes zdrvima da se izboris onda si sigurno misicavko ko Svarci)
:D

Možda je Ajl bi bak Švarci mišićaviji, al ne mož' da cepa drva k'o ja, to je sigurno. :lol:

Nema sad izvlačenja, Ceco, sad moraš i korenje napamet da vadiš, rešavaš neodređene integrale i da nam daš odgovor na pitanje koja je poslednja decimala broja Pi. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Možda je Ajl bi bak Švarci mišićaviji, al ne mož' da cepa drva k'o ja, to je sigurno. :lol:

Nema sad izvlačenja, Ceco, sad moraš i korenje napamet da vadiš, rešavaš neodređene integrale i da nam daš odgovor na pitanje koja je poslednja decimala broja Pi. :mrgreen:

Moram onda da ..odem i brzo se vratim..:)
Ajl bi bak sa zagonetnim brojem u nizu decimala broja Pi..
a jel moze slovima :dntknw:
Pi*** :D:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
:lol:

Bravo, bravo, prošla si ultimativni test inteligencije za plavuše. yes3 :mrgreen:

Sad se seti one klinačke fore:

-Ko zna kako se rešava ovaj zadatak?
-Nastavnice, nastavnice, da nije možda preko Pi?
:D
 
Natrag
Top