Da li masturbirate ?

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Već par puta sam skrenuo pažnju onima koji su se pojavljivali sa ovakvim načinom otvaranja tema. Vuk je u pravu, prvo iskaži svoje mišljenje i lično iskustvo o temi koju postavljaš pa potom pitaj druge.

Dakle MadahakeR, zakovrćeš li očima poluspuštenih kapaka sa oklembešenom donjom usnom dok ti zuji u ušima i bubnja u lobanji, treskajući se kao električni zec i koliko puta dnevno? I kojoj se teti štuca dok to radiš... da li je u pitanju zgodna nastavnica ili kakva rasna komšinica? Ajde sinak, olakšaj dušu i sve nam lijepo ispričaj bez straha, svi smo stariji od tebe i prošli smo to.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Od toga se ne suši kičma, lažu, bre!
Sam svoj majstor, "sve u 16"!


Kod:
http://www.mydisplayimage.com/blog/premium/anim_wanking.gif

vibrator-za-muskarce.gif
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Dakle MadahakeR, zakovrćeš li očima poluspuštenih kapaka sa oklembešenom donjom usnom dok ti zuji u ušima i bubnja u lobanji, treskajući se kao električni zec

Kako si to postigao??? Pa,ti si na visljem levelu od mene? Ajd' reci tajnu.... Da nije tajna u zgrcenom palcu ili pruzenom kaziprstu? Kazi?

:lol::lol::lol:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Kako si to postigao??? Pa,ti si na visljem levelu od mene? Ajd' reci tajnu.... Da nije tajna u zgrcenom palcu ili pruzenom kaziprstu? Kazi?

:lol::lol::lol:
Postoje tehnike ali zbog ogromne razlike u anatonijama humanoida i canida nisu primjenljive u tvom slučaju pa je bolje da ne naprežeš glavu oko toga. Maši veselo repom kao uvijek, blaženo se kezi i pazi da nešto ne srušiš repom u kupatilu. :lol::lol::lol:

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top