Da li je propao domaći Rock n' Roll?

Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
106
nije propao, a i nece dok ima nas koji razgovaramo o tome i kacimo ovde sve neke lepe stvari
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2010
Poruka
124
Naravno da nije propao,samo je malo drugačiji od onog iz osamdesetih i devedesetih



[ame=http://www.youtube.com/watch?v=NCfLsbPCDXw]YouTube - Slaptrap: Komentator[/ame]
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
Nije propao i nikada nece propasti(KST i SKC se fenomenalno drze,eto dokaza ;) )...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Danas SKC može da napuni veoma mali broj grupa a nekad.... recimo da nije bilo tako
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
E pa sad,pitanje je da li je propao,a ne koliki je br.grupa ;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa to valjda ima veze jedno sa drugim. Ako veoma mali broj bendova može da napuni SKC u čemu onda pričamo :dntknw:
Bendova će uvek biti, onih koje cene prijatelji i koji će rado da sviraju u lokalnim klubovima za po par piva, to da, ali je to vrlo skromno :dntknw:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
A šta ima rokersko u pesmama Van Goga ,gde je tu bunt ,šta tu ima novog i interesantnog" devojka sedi kraj mora i plače ah mili bože"-čist debilizam.
I nije niko rekao da ne postoji rokerska scena, ona postoji (evo pomenuću neke mlađe grupe:petrol,Goribor,Piknik,Repetitor,Nežni Dalibor,Ženekese,Pionir 10 itd) ali pitanje je kolko ljudi to sluša i koliko su oni zastupljeni u medijima.
A da, za neupućene : Mlađan Dinkić ima svoj bend,zove se "Monetarni Udar" i najavljivali su izlazak prvog albuma (možda je i izašao-baš ne pratim njegovu muzičku karijeru).

Vala, Van Gogh je iz godine u godinu sve gori i gori. Puca domaca scena, nazalost, i ne verujem da ce ikada vise biti dobre jbn rock svirke
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
S tim se slazem deathrow da je malo bendova,nema polemike da nikad ne moze biti kao 80-ih recimo,pa i 90-ih se rock fenomenalno drzao po mom misljenju.Ali moramo uzeti i monopol nekih nasih bendova(riblja corba),gde mladi rock bendovi ne mogu ni da se procuju,nazalost

Vala, Van Gogh je iz godine u godinu sve gori i gori. Puca domaca scena, nazalost, i ne verujem da ce ikada vise biti dobre jbn rock svirke

Koliko mi je krivo kad se neki perverzno dobar bend iskomercijalizuje.A sa drugim delom poruke se ne slazem,jer sam bio posle x vremena na jednoj finoj rock svirci.(u pitanju su partibrejkersi 5.juna u KST-u u BG-u...pocepali su)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
S tim se slazem deathrow da je malo bendova,nema polemike da nikad ne moze biti kao 80-ih recimo,pa i 90-ih se rock fenomenalno drzao po mom misljenju.Ali moramo uzeti i monopol nekih nasih bendova(riblja corba),gde mladi rock bendovi ne mogu ni da se procuju,nazalost



Koliko mi je krivo kad se neki perverzno dobar bend iskomercijalizuje.A sa drugim delom poruke se ne slazem,jer sam bio posle x vremena na jednoj finoj rock svirci.(u pitanju su partibrejkersi 5.juna u KST-u u BG-u...pocepali su)

Nisam mislio na zivu svirku. Ziva svirka je uvek dobra. Mislio sam na izdavanje "normalnog albuma" sa "normalnim pesmama" ako me razumes sta zelim da kazem. A sto se Brejkersa tice, o njihovom kvalitetu i ne treba raspravljati
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
S tim se slazem deathrow da je malo bendova,nema polemike da nikad ne moze biti kao 80-ih recimo,pa i 90-ih se rock fenomenalno drzao po mom misljenju.Ali moramo uzeti i monopol nekih nasih bendova(riblja corba),gde mladi rock bendovi ne mogu ni da se procuju,nazalost

Koliko mi je krivo kad se neki perverzno dobar bend iskomercijalizuje.A sa drugim delom poruke se ne slazem,jer sam bio posle x vremena na jednoj finoj rock svirci.(u pitanju su partibrejkersi 5.juna u KST-u u BG-u...pocepali su)

Na kakav monopol misliš?
 
Natrag
Top