Da li je ovo normalna temperatura?

Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
146
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
manje od toga teško da ćeš dobiti jer imaš pentium IV procesor na ploči, a oni nisu baš ,,hladne glave,, :) Imaš dva slobodna mesta za ventilatore 80mm na zadnjoj strani, predlažem da ih iskoristiš. ventilatori su ti oko 200 din
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
146
to sam i planiro da kupim sebi dva nego znaš neke ne treba da su nešto prejeftini al da dobro hlade jer hoću da spustim temperaturu barem za 10 stepeni? jer imaš neke da mi predložiš?
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Probaj da stavis jedan vent na stranicu da duva na njega svez vazduh to bi trebalo dosta da pomogne,a u slucaju da ni to nefunkcionise onda razmisli da uzmes neki malo bolji kuler za procesor mozes polovan da nadjes za neke sitne pare...
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
apsolutno bebitno, gigatech kuleri sjajno završavaju posao. i pusti sve da izvlače vazduh, na kućištu imaš dovoljno proreza za cirkulaciju
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Ok ne znam u čemu tolika frka oko ovoga temperatura je normalna.

Ako želiš onda ugradi coolere kao su ti rekli ostali i eto :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
70
ScreenShot001.jpg

sad samo slusam muziku i surfam a kad pokrenem sta zezce sa zatvorenim kucistem ide do 70° C ali ne vise na temperaturi ovih dana,uglavnom otvorio sam kuciste i oborio koji stepen da mi ne pali alarm koji sam ukljucio na 70° C i to je normalna temp.
:yea:
 
Natrag
Top