Da li je moguce promeniti wirrwels provajdera bez promene opreme???

Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Ovako zeleo bi da pitam da li je moguce promeniti wirrwles internet provajdera bez kupovine njihove opreme mislim da od one wirrwels opreme koje imam ne kupim drugu nego koristim tu za drugog provajdera koji ima drugacije antene?? POMOC
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ehrm kaze se wireless i nemozes da promenis njih a da nekupis novi jer bi ondamorao i ip adresu nekako da promenis.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
wireless

Moguće i te kako, ali postoji jedan osnovni uvjet:

S provajderom ti ugovor mora da istekne. Onda si slobodan igrač. Traži klub i mjesto stanovanja po vlastitom izboru.

Koji je to klub pustio svog igrača prije isteka njegovog ugovora bez plaćene odštete iz njegovog džepa????:zip::zip:
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
18
kad smo vec kod wirelessa,posto nemam mogucnosti za adsl planiram to da ugradim,imam opticku vidljivost sa AP,oko 10 km udaljenosti vazdusnom linijom,signal 2.4 kod drugara je dobar i lepo radi,protok konstantan.E sada,sta i kako mi treba od opreme,kakva tu konfiguracuja ide,znaci koja antena bi bila najbolja,kakav ruter je najbolji,da li da ga sam napravim tipa neka pentium 3, micro tick,wireless kartica kako to vec ide,nisam bas strucan.Ono sto se dobija od njih je smesno,radi ali nije to to,jer ko zna mozda sutra budem zeleo da rastavim na vise kompjutera pa hocu da taj ruter baca sto vise mb/s.pa bi da napravim nesto za sebe i da bude odlicno.Naravno,da ne kosta puno ako je to moguce :)) Ko moze neka predlozi i sugerise.
Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ja imam wireless i već sam promenio tri provajdera. Treba ti samo MAC adresa uređaja a neki provajderi kao moj to rade automatski. Moraš da otvoriš access point vidiš koji ti je signal, pristupna tačka postaviš i gotovo.
 
Natrag
Top