Da li je iko cuo za Wendy Smith-LOAN COMPUTATION

Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
O cemu se zapravo ovdje radi... Na internetu nisam nasao nista sem ovog Get your loan from a legitimate lender!!!
Vec sam stupio u kontakt (glupa znatizelja, kredit mi nije potreban) zato sto me zanima da li je to moguce... Sada kada sam joj dao osnovne podatke koji nikako ne mogu da se zloupotrebe ona mi trazi ovo
ADRESA:
Naziv banke:
BANKOVNI RAČUN:
IBAN:
SWIFT CODE:
TELEFON:
e sad da li se ovi podatci mogu na neki nacin zloupotrebitit ili da otvorim bezze racun u nekoj banci i polozim 5 eura na njega i da vidim sta ce se onda odigrat...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pa čika Google kaže da je ona agent prodaje...Iako pojma nemam šta si ti gore napisao ,a taj swift code prvi put vidim .
Sve može da se iskoristi preko neta...čak i bezazlena slika ...
Zavisi za šta ti traži...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Tema je sasvim " OK ".......postavka je " neoriginalna ".....trazis " Pomoc i Savete " koji ti nisu potrebni.....jer ti si pametan momak....yes3.

Treba ti " Misljenje " .....po toj temi....yes3.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Pa čika Google kaže da je ona agent prodaje...Iako pojma nemam šta si ti gore napisao ,a taj swift code prvi put vidim .
Sve može da se iskoristi preko neta...čak i bezazlena slika ...
Zavisi za šta ti traži...

Swift kod je broj koji dobijes kada otvoris devizni racun kao i Iban i bez ta dva broja (swift i iban) i borja racuna ne mozes nekom uplatit pare na njegov racun... Tako ja placam robu sto narucujem iz Belgije i Francuske, bez tih brojeva ja je nebih mogao platit, a ona mi sada to trazi pa kao da mi moze uplatit pare od kao kredita, jer ona je agent koji prodaje kredite, razumijes li sad... Mene zanima da li je se iko susretao s njom ili necim slicnim...

Tema je sasvim " OK ".......postavka je " neoriginalna ".....trazis " Pomoc i Savete " koji ti nisu potrebni.....jer ti si pametan momak....yes3.

Treba ti " Misljenje " .....po toj temi....yes3.

Pa bas tako treba mi misljenje...
Dakle Tomisa, da cujem tvoje misljenje....
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Moje mislljenie.....je ustvari moje iskustvo.....yes3.
Kada jedanput ....odgovoris na takkvu ili slicnu " Spam Poruku "....cak i alo se kasnije predomislis.....otvorio si sirom vrata.....za gomilu slicnih.......yes3
Kada jedanput tvoja - internet adresa - dospe u njihove ruke.....vrlo brzo se razdeli .....slicnim " internet prevarantima "......koji kasnije raznim " Primamljivim " ...porukama...koje ce ti skoro svakodnevno stizati.....pokusavaju da se domognu...tvojih vitalnih podataka...kako licnih tako i poslovnih....itd..( sve je upotrebljivo )

Kako otkriti da li je pristigla poruka ....u stvari " Spam Poruka ".....tada to nisam znao ..:dntknw:..
A, onda sam slucajno naletei na jedan sajt....na kome sam saznao kako to da otkrijem ....i ....kako da se otarasim te " Bulumente Prevaranata ".....yes3.
Tu je bilo upustvo za razne tipove internet pretrazivaca.....pa i za Mozilu ....koju ja koristim. Trebalo je pronaci " Poreklo Poruke "...odnosno njenu putanju od posiljalaca ....do vas ( slicica u prilogu )...znaci pogledati " Origina Poruke "....
99620759.jpg

Ako je putanja poruke staje na vise listova ....ili ide ( kruzi ) preko poznatih sajtova...i potpuno nepoznatih sajtova i servera......onda znate....yes3.

Tada treba to snimiti u TXT formatu i otici na sajt " New Scotland Yard-a "....koje ima specijalno odelenje za " Suzbijanje Internet Kriminala "....i proslediti im psamce...yes3.

Uskoro je sve bilo " OK "...:yea:.. ( po starom )
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Moje mislljenie.....je ustvari moje iskustvo.....yes3.
Kada jedanput ....odgovoris na takkvu ili slicnu " Spam Poruku "....cak i alo se kasnije predomislis.....otvorio si sirom vrata.....za gomilu slicnih.......yes3
Kada jedanput tvoja - internet adresa - dospe u njihove ruke.....vrlo brzo se razdeli .....slicnim " internet prevarantima "......koji kasnije raznim " Primamljivim " ...porukama...koje ce ti skoro svakodnevno stizati.....pokusavaju da se domognu...tvojih vitalnih podataka...kako licnih tako i poslovnih....itd..( sve je upotrebljivo )

Kako otkriti da li je pristigla poruka ....u stvari " Spam Poruka ".....tada to nisam znao ..:dntknw:..
A, onda sam slucajno naletei na jedan sajt....na kome sam saznao kako to da otkrijem ....i ....kako da se otarasim te " Bulumente Prevaranata ".....yes3.
Tu je bilo upustvo za razne tipove internet pretrazivaca.....pa i za Mozilu ....koju ja koristim. Trebalo je pronaci " Poreklo Poruke "...odnosno njenu putanju od posiljalaca ....do vas ( slicica u prilogu )...znaci pogledati " Origina Poruke "....
Ako je putanja poruke staje na vise listova ....ili ide ( kruzi ) preko poznatih sajtova...i potpuno nepoznatih sajtova i servera......onda znate....yes3.

Tada treba to snimiti u TXT formatu i otici na sajt " New Scotland Yard-a "....koje ima specijalno odelenje za " Suzbijanje Internet Kriminala "....i proslediti im psamce...yes3.

Uskoro je sve bilo " OK "...:yea:.. ( po starom )

Hvala ti druze, ali moracu da te ispravim, zapravo ovo nije spam poruka na koju sam odg, zapravo spam odmah brism i ne citam ga... Ovo sam ja nasao na internetu, poslao prvi poruku, i od tada samo ja dobijem odg na pitanje, a tako i ja odg kada ona nesto zatrazi... Kao da si ti radnik u banci, tako ja njoj poruku, ona meni i to je to...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Hvala ti druze, ali moracu da te ispravim, zapravo ovo nije spam poruka na koju sam odg, zapravo spam odmah brism i ne citam ga... Ovo sam ja nasao na internetu, poslao prvi poruku, i od tada samo ja dobijem odg na pitanje, a tako i ja odg kada ona nesto zatrazi... Kao da si ti radnik u banci, tako ja njoj poruku, ona meni i to je to...

Malo sam odlutao od teme.....ali je bilo korisno....yes3.
Slično je i na internetu ( nije pravilo ).....neki sajtovi su dobro osmišljene " Zamke ".....yes3....i rade...dok se neko ne " Ulovi ".....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Pa i za to znam... Nego da li se ta banka moze nac na internetu, meni bas ne ide od ruke... Niti sam nasao ista na nekom od foruma, sto nasih, sto stranih...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Pa i za to znam... Nego da li se ta banka moze nac na internetu, meni bas ne ide od ruke... Niti sam nasao ista na nekom od foruma, sto nasih, sto stranih...

Za početak ....proveri " Putanju "......verodostojnost primljenog odgovora.......( opisao sam kako )
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Pa hajde kako da provjerim koristim yahoo za email, ali nemam one opcije koju si ti postavio u slici...
 
Natrag
Top