Da li je dovoljeno...

Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Drugovi dali je dozvoljeno da na svom sajtu nudim izradu web sajta. Cena bi bila solidna recimo taman toliko da platim domen i host i nekih 500-600 dinara da strpam sebi u dzep..... Inace sajtovi su sa gotovim sablonima tipa wordpress i tako to... Dali mogu da zaradim koju kaznu od inspekcije ili cak nego da me prijavi ili tuzi....
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
e to je vec pitanje za web developere, oni koji se bave izradom sajtova, mislim da je moguce ako nemas firmu
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Nemam firmu sam hocu ovako da radim imam 18 god i hocu malo sam da se pomucim za svoj dzeparac, pa se plasim da ne nadrljam....
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
mozes izradjivati sajtove, nije to zabranjeno, mozes ih praviti kolko hoces sve je to u redu, ali reklamiranjem mozes nadrljati, barem tako mislim
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
naci nesmem na mom sajtu da naplacujem postavljenje bnera ili da postavljam svoje banere na drugim sajtovima....
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ma smijes ti naplacivati, niko te nece ganjati zbog toga, ajd poslacu prijatelju poruku da vidim sta ce on reci pa da ti dam potpun odgovor
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Zanimljiva tema :yea:Da ja postavim moje pitanje posto ste vec pomenuli banere i reklamiranje :D
Ako zelim da zaradjujem preko AdSense,da li moram biti negde prijavljen da bi zaradjivao(da li moram imati neku dozvolu)?Procitao sam sve na oficijalnoj stranici,tamo samo pise da meni stizu cekovi sa novcem...
Ovo pitanje sam postavio pre godinu dana(na SF),ali nisam dobio konkretan odgovor...
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Zanimljiva tema :yea:Da ja postavim moje pitanje posto ste vec pomenuli banere i reklamiranje :D
Ako zelim da zaradjujem preko AdSense,da li moram biti negde prijavljen da bi zaradjivao(da li moram imati neku dozvolu)?Procitao sam sve na oficijalnoj stranici,tamo samo pise da meni stizu cekovi sa novcem...
Ovo pitanje sam postavio pre godinu dana(na SF),ali nisam dobio konkretan odgovor...

Ne moraš nigde da budeš prijavljen da bi mogao da zaradjuješ preko Adsense-a.
 
Natrag
Top