Da li hocete nevinu devojku za brak?

Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Ha Ha Ha,pa nije ti ovo srednji vek.1: Zene su emancipovane (znaju sta hoce),2: Ravnopravne su da donose samostalno odluke o svome zivotu. Pa prema tome ako ti treba nevina zena za brak plasticna hirurgija cini cuda za 500E.U ostalom mislim da je to u modernom svetu tesko naci. PS.Kada se postavlja takvo pitanje deluje malo retardirano i neumesno ,postavi se u situaciju dali onda ima zena prava da od tebe trazi da budes veran i odan suprug da nikada ne pogledas ni jednu zensku osobu osim nje.(TAKVO RAZMISLJANJE JE OSTALO SAMO U RURALNIM KRAJEVIMA I KOD LJUDI SA OGRANICENOM INTELIGRENCIJOM).Ma glavu gore nacices ti pravu (za 100 god.) :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2010
Poruka
51
Nevina devojka ti je ko bombonjera na selu. Ide iz ruke u ruku pa se ponovo vrati kod prvog vlasnika.Prodje neko vreme,coskovi izubijani i ti pogledas prosao rok i naravno bacis.Neki mozda i pojedu pa ih boli stomak.Naravoucenije : Ne kupuj bombonjeru jer nikad neznas sta ima u njoj.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Sve mi je jedno,mislim da je to prava retkost danas,svaka 100-ta...
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
To ništa ne znači, pa što bi bila nevina? A i lakše je mnogo kada već postoji određena, da se tako izrazim, "kilometraža". :)
 
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
13
ja eto bas bih voleo nevinu devojku, jer znam sta danasnje devojke rade! klinke su jos gore, sve se gengbenguju i uopste ne bih da imam dete sa nekom takvom. pocele su da mi se gade koliko su k**** imale u ustima!
na kraju cu da se zamonasim i batalim sve! (nisam gej da ne pomislite slucajno)
 
Natrag
Top