Da li gledate Pink?

Da li gledate Pink?

  • Da

    Votes: 7 7,4%
  • Ponekad

    Votes: 27 28,7%
  • Ne

    Votes: 29 30,9%
  • Ni slučajno!

    Votes: 31 33,0%

  • Total voters
    94
Član
Učlanjen(a)
06.10.2010
Poruka
9
ja retko i ukljucujem televizor a pink nema program po mom ukusu
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Vredi li trositi reci...? Ne ukljucujem televizor, tako da ne gledam ni jednu tv stanicu, posebno ne pink kao bastion kica i sunda i fox i b92 kao kvinsliske, antisrpske i dupelizacke televizije. Sto se dobrih filmova tice, tu je serbianforum sa linkovima i internet od 4Mb/s :)
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
... i b92 kao kvinsliske, antisrpske i dupelizacke televizije.

Hm, realno ne vidim nikakav argument za ovakve tvrdnje. Voleo bih da mi se izloze za svaki od navedenih epiteta par primera i argumenata.
Ali, ipak, ovo je tema za Pink.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Hm, realno ne vidim nikakav argument za ovakve tvrdnje. Voleo bih da mi se izloze za svaki od navedenih epiteta par primera i argumenata.
Ali, ipak, ovo je tema za Pink.

Pa koje bi ti epitete dao televiziji koja emituje emisije u kojima oboreni americki piloti u Bosni beze od Srba divljaka koji sve vreme pokusavaju da ih likvidiraju i dokumentarce o "srpskim ratnim zlocinima" u Bosni? Da mi imamo drzavu, u pravom smislu te reci, B92 ne bi ni postojao. Jeste da je ovo tema vezana za Pink, al ajde da obuhvatimo celokupno smece srpske javne scene. Zasto se ogranicavati samo na Pink ciji je jedini zlocin los ukus za muziku, zivotni stil i oblacenje kada B92 svojim idiotskim emisijama nanosi nemerljivu stetu srpskim nacionalnim interesima i ugledu?

P.S. Ovde se moj komentar vezan za ovu temu zavrsava. Ne zelim da odem u Off Topic...
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Svaka medalja ima dve strane, pa treba pogledati i onu koja nam se mozda i ne dopada i suociti se s tim. Ne valja biti iskljuciv.
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
447
Gledala bih kad bi se nesto normalno prikazivalo na njoj... Slazem se sa tim da je treba ukinuti jer je definitivno nesto najgore sto se moze nazvati televizijom...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.637
U našoj kući PINK je zabranjen još od devedestih,kad je Mitrović sedeo do Mire....a sad ga pogotovo ne gledamo....da ne nabrafam zašto,kad neko golazi iz unutrašnjosti...a nešto je "važno" na Pinku....oni idu kod mojih komšija........
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kad god pustim Pink oni se hvale da su najgledanija televizija ali na ovom forumu je totalno drugačija...slika :/
 
Natrag
Top