Da li dobar sex odrzava vezu

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Džaba dobar seks ako je svakodnevni život van kreveta mučenje.

To je isto kao da si pitala da li ima svrhe ostati u braku koji se raspada samo zbog dece.

Dan traje 24 sata a SAM SEKS traje oko 15 minuta.

Naravno da nema nikakve svrhe biti u vezi čije zadovoljstvo traje 15 minuta od moguća 24 sata.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
214
Zavisi od osobe do osobe nekima veza sacinjava seks a nekima druge stvari ili osobine.....
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Sex, sam po sebi, ma koliko dobar bio, ne moze da odrzi vezu... bar ne na duze vreme...

Ali je na mojoj skali prioriteta u vezi, na visokom trecem mestu... odmah iza poverenja i postovanja...

Da se ne lazemo, sve ostalo moze da bude med i mleko ali ako sex ne valja, problemi ce isplivati pre ili kasnije...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Veza dvoje ljudi je složena stvar i ne može je održati samo dobar seks.
A čisto sumnjam da ako u nekoj vezi ništa ne fukcioniše, seks može biti dobar.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Može da održava, ali to onda nije veza, već obično "razgibavanje po potrebi" i treba ga tako i zvati! Veza je više emocionalna povezanost, a veza u kojoj je seks glavni motiv-osuđena je na propast, jer sve brzo dosadi...
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Jedino u filmovima sam čuo za tu pojavu da seks bude fantastičan, a veza katastrofa. Nisam siguran koliko je to u životu čest slučaj, mislim da nije i mislim da se oko toga dosta laže (lovačke priče tipa redovno je odvaljujem od samocenzurisano, ali se nikako ne slažemo u drugim stvarima). Kad je veza loša, nema tu ni dobrog seksa. Da zaključim, ne mislim da niti jedna pojedinačna stvar može da održava neku vezu (pa ni samo seks), ali dobar seks je definitivno jako bitan faktor za kvalitetnu vezu, pored ostalih stvari koje se podrazumevaju (ljubav, razumevanje itd.).
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Dobar sex je jako bitan..ali ne najbitniji za opstanak neke veze..jer je veza mnogo vise kompleksnih stvari koji je cine dobrom..
Ako sve funkcionise super i dobar sex je plus...jaca vezu..
Ako je veza losa a takav i sex onda ..badava sve..
Ako je veza dobra a los sex..opet ne valja..jer ce neko uvek traziti nesto sa strane..
Ako je veza losa a dobar sex..opet nije kompletno zadovoljstvo..jer sve polazi i sve se zavrsava u glavi..ako tamo nije sve potaman sex nista nece promeniti..
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Ova tema će, pretpostavljam, biti uskoro premještena od Crvendaćice.

Za održavanje veze dobar seks nije dovoljan, ali u lošim vezama seks može biti odličan ("od bijesa").





11j0lyp.gif
 
Natrag
Top