Da li crna magija postoji?

Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
nisi upoznao Nikolu
niti bio u njegovoj blizini
a
već ga osuđuješ na temelju videa koji je na you tube kanalu
izgleda nisi pročitao da može pomoći kod iscljeljenja - izlječenja na više načina
kako nisi nigdje vidio da piše o njemu da može i rukopolaganjem također pomoći ljudima
interesantno da nisi napisao da Nikola ima tisuće živih svjedoka,
ljudi kojima je nesebično pomogao, slučajevi od kojih su svi ruke digli i rekli nema vam pomoći
dragi moj kolega
ako ti nešto u vezi Nikole nije jasno
može ti on sam objasniti
ima kontak tel, naravno
svako dobro želim
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Spedy, kada Gospod nesto otkrije to je istina koju mozes prihvatiti ili je odbaciti.

Meni je Gospod otkrio da je on zabrinut za tebe i da je zalostan sto velicas dela sotone i pripisujes ih Duhu Svetome.
To je jasno otkrivenje koje sam primio od njega.
Ti ga mozes osporavati, ali ono je istinito i zato ti savetujem da trazis licno od Gospoda da te osvedoci po ovom pitanju, jer je tvoje spasenje pod znakom pitanja jer slusas prevarne duhove i nauke djavolske - kako kaze rec Bozja.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
nisi upoznao Nikolu
niti bio u njegovoj blizini
a
već ga osuđuješ na temelju videa koji je na you tube kanalu
izgleda nisi pročitao da može pomoći kod iscljeljenja - izlječenja na više načina
kako nisi nigdje vidio da piše o njemu da može i rukopolaganjem također pomoći ljudima
interesantno da nisi napisao da Nikola ima tisuće živih svjedoka,
ljudi kojima je nesebično pomogao, slučajevi od kojih su svi ruke digli i rekli nema vam pomoći
dragi moj kolega
ako ti nešto u vezi Nikole nije jasno
može ti on sam objasniti
ima kontak tel, naravno
svako dobro želim

Meni je zao i njega zato sto je zaveden , a tebe jos vise.
Nikog ja ne osudjujem, sudice Bog..
I sta tu ima da se prica, jasno je svakom ko poznaje bibliju o cemu se radi..
On ovde koristi metode koje su osudjene u bibliji i okarakterisane su kao ''vracanje''(jer poticu iz indijanske religije) , stoga njegovo delo ne moze biti od Boga, makar on tvrdio da jeste..
Zamisli da ja uzmem tarot karte i nazovem se ''Bozji prorok'' i onda proricem ljudima sudbinu i kazem da to radim u ''Ime Isusovo'', zar sluzi Bozjemu trebaju pomagala i rekviziti?
Ako ti nesto nije jasno u vezi tih rekvizita, bolje pitaj nego sto lutas, svaki od tih predmeta sluzi za otvaranje portala gde demoni pronalaze put do coveka, i svaki predmet je povezan sa odredjenim demonom...
A ti veruj sta zelis, ja sam te upozorio, a na Bogu je milost , da pomogne i tebi i tom coveku koji je zalutao u okultno...
 
Učlanjen(a)
16.10.2012
Poruka
70
не желим да верујем у то али изгледа постоји нешта, тако ми иде лепо да сам убеђен сам да сам уклет ја или мпји преци … Боже опрости
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
не желим да верујем у то али изгледа постоји нешта,
Već samim tim što kažeš da postoji nešto znači da vjeruješ.
тако ми иде лепо да сам убеђен сам да сам уклет ја или мпји преци …
Već same tvoje negativne misli utječu na tebe , moramo misliti pozitivno ,i neće biti problema . Evo iz mojeg gledišta , idem u školu stalno mislim dobiću jedinicu ,i gle stvarno kolac . Kad idem i mislim dobiću pet , ono dva ,super ja sretna , znači samo pozitivno ,nije neka ocjena , ali dva je ipak dva
 
Učlanjen(a)
16.10.2012
Poruka
70
Значи кад код сам мислио позитивно да ће се нешто лепо десити и да ће бити срећан исход мог проблема или неког дешавања, у 90 одсто случајева сам се разочарао. Значи пробао сам и то наравно. А ја верујем да ми испаштамо за грехове предака па ти то назови како хоћеш углавном је нешто црно а да ли је магија, не знам.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Значи кад код сам мислио позитивно да ће се нешто лепо десити и да ће бити срећан исход мог проблема или неког дешавања, у 90 одсто случајева сам се разочарао. Значи пробао сам и то наравно. А ја верујем да ми испаштамо за грехове предака па ти то назови како хоћеш углавном је нешто црно а да ли је магија, не знам.

Nas licni zivot bez Boga.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Значи кад код сам мислио позитивно да ће се нешто лепо десити и да ће бити срећан исход мог проблема или неког дешавања, у 90 одсто случајева сам се разочарао.

Totije već uspjeh , kao i moje ocjene ,tražim pet ono dva super , normalno dasam razočarana , a ujedno i sretna , kao i ti devedeset posto razočaran , ali uspjeh postoji deset posto , samo pozitivno .
:give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Totije već uspjeh , kao i moje ocjene ,tražim pet ono dva super , normalno dasam razočarana , a ujedno i sretna , kao i ti devedeset posto razočaran , ali uspjeh postoji deset posto , samo pozitivno .
:give_r:


Isus nas je ucio pozitivnom razmisljanju: ''ne brinite se'' kaze on.
A Apostol Pavle dodaje i kaze: ''Ne brinite se ni za sta, nego u svemu molitvom i usrdnim moljenjem obznanite svoje zelje Bogu, i Bozji mir koji prevazilazi svaku misao cuvace vasa srca u Hristu Isusu.''

''Sve je moguce onom koji veruje'' kaze Hristos.
Sa Bogom nista nije nemoguce,samo se trebamo blisko druziti sa njim i verovati mu kao mala deca.
Tada uspeh nece biti 10% vec 100%. :)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top