Da li često menjate broj mobilnog?

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Uvek koristim isti broj fona...Imam ih dva, jedan postpejd, a drugi pripejd..Pripejd koristim za servisne informacije i za plaćanje parkinga..
Nikada nisam imala razloga da menjam broj mobilnog...Jednostavno dobro procenim, kome ih mogu dati...A osim toga, postoji mnogo načina da odbijete neke neželjne pozive, ako baš do toga dođe...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Ja sam uglavnom na pretplatama tako da mi traju dugo. Mada, znam ljude koji ih menjaju češće nego čarape.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Osobe koje često menjaju brojeve telefona su neozbiljne i nepouzdane, prosto yes3

Ili od nekoga beže (zakona, žene, ljubavnice, uterivača dugova, itd...) :)

Ja nikada nisam menjala broj telefona. Dodala jesam još dva (mada ne nosim sve), ali ih nikada nisam menjala. Onaj ko treba da zna, zna sve moje brojeve. Ko ne treba, samo glavni, ili nijedan. A glavni mi je star desetak godina.
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2011
Poruka
19
Prvi SIM koji sam imao kupljen je 2004 mts i trajao mi je sve do januara 2011 dok nisu poceli neki da me smaraju (cimaju) neki degenerici i kupio sam ponovo mts 064 zvezda.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
ne menjam često,imam jedan pripejd broj već 7-8 god sad sam pridodao jedan postpejd
 
Natrag
Top