"Da Bog sačuva"

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329

Članica britanske komunističke partije i zagovarateljica vječnog nošenja maski, imenovana na visoku funkciju u SZO


Profesorica Susan Michie, direktorica Centra za promjenu ponašanja na University College London, predsjedat će Tehničkom savjetodavnom grupom Svjetske zdravstvene organizacije o bihevioralnim uvidima i znanostima za zdravlje. Profesorica Michie, koja se u zadnje vrijeme često pojavljivala na televizijama BBC-u i ITV-u, članica je Komunističke partije Britanije više od 40 godina.

Dospjela je na naslovnice prošle godine nakon što se založila za stroga ograničenja života u Ujedinjenom Kraljevstvu zbog Covid-19 i “maksimalno suzbijanje” virusa u cijelom svijetu, te je postala poznata po tome što je rekla da nošenje maski i mjere socijalnog distanciranja trebaju trajati “zauvijek”.

Za Channel 5 u lipnju 2021. izjavila je: “Ponašanje socijalnog distanciranjaNošenje maski za lice… Morat ćemo ovo nastaviti dugoročno i to će biti dobro ne samo za Covid, već i za smanjenje drugih bolesti”. Prekinuta dodatnim pitanjem o tome koliko dugo misli da treba produljiti s mjerama, profesorica zdravstvene psihologije je rekla: “Mislim zauvijek, donekle.”
--------------
Bože sačuvaj.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
1658926941976.png

Guverner Floride o rodnoj ideologiji: ‘Skrb koja afirmira spol’ je eufemizam za kastraciju i sterilizaciju


Guverner Floride Ron DeSantis u intervjuu za FOX News rekao je da nema dokaza da su kastracija i mastektomija učinkovita medicinska skrb.

Na pitanje podržavaju li stanovnici Floride skrb za afirmaciju roda te smatraju li ju učinkovitom, odgovorio je:

“To je eufemizam. Oni će zapravo uzeti mladog dječaka i kastrirati ga. Uzet će mladu djevojku i napraviti joj mastektomiju ili će je sterilizirati zbog rodne disforije. Nema dokaza da je to nešto što bi bila učinkovita medicinska skrb.

A znamo da ljudi to rade dok su djeca te imaju velike probleme. Stoga, vjerujemo da to nije prikladno u državi Floridi. Mislimo da liječnik ne bi trebao dobiti licencu, ako to radi. I smatram da bi te liječnike trebalo moći tužiti kada se ljudima kasnije u životu razviju problemi. To je pogrešno. Maloljetnicima se ne bi smjele izvoditi ovakve stvari.”

Podsjetimo, transseksualac i pomoćnik ministra zdravstva Rachel Levine napisao je članak u Miami Heraldu: “Skrb koja afirmira spol medicinski je neophodna, sigurna i učinkovita za transrodnu i nebinarnu djecu i adolescente. Ne bi trebalo biti teško pretočiti to u znanje, suosjećajnije politike koje štite, a ne potkopavaju mentalno zdravlje mladih”.

Oglasila se također i na Twitteru.:

“Akreditirane skupine medicinskih stručnjaka slažu se da je skrb za afirmaciju roda medicinski neophodna, sigurna i učinkovita za transrodnu i nebinarnu djecu i adolescente. Kad su ljudi svjesni znanosti, vide koliko je važno imati racionalne politike. Nova studija pokazuje da 54% stanovnika Floride podržava pristup rodno afirmiranoj zdravstvenoj skrbi za maloljetnike kada to preporuče njihovi liječnici ili uz podršku roditelja”, ustvrdila je.
------------------
Bože sačuvaj odvih sodomlija i ubojica.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
407
Najvece zlo na kugli zvanoj Zemlja su englezi. Vekovima su se kotili medjusobno, sva dekadencija na svetu je njihovo maslo.
Ranije sa maskom nisi mogao u banku, sada nece da moze bez iste.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Guverner Floride

Svećenik u kupaćima vodio misu u moru, oltar mu je bio luftić: "Bilo je naivno od mene...​


Milanski svećenik izazvao je pravu pomutnju na nedjeljnoj ceremoniji u talijanskom gradu Crotoneu nakon što je upotrijebio madrac na napuhavanje kao oltar dok je držao misu za srednjoškolce u moru.

1659089192364.png
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Jovan Prezviter (ovdašnji EGWist) meni se čudi što ja tvrdim da ovo što prikazuju dvije donje slike, vrijeđa moralne vrijednosti nas kršćana. Molim vas, pogledajte te dvije slike pa recite tko je ovdje lud:

1659716727372.png

Prva slika: Svučeni (golog tijela) Bog nas kršćana Isus Krist, i dva pedera koji raspamećono-pohotnog
pogleda mjerkaju Isusovo golo tijelo. Vrijeđa li ovo moralne osjećaje nas kršćana?


1659716822197.png

Druga slika: Tri metra dalje od razapetog Isusa, na ulici, jebu se dvojica Jovanovih pedera.
Vrijeđa li ovo moralne osjećaje nas kršćana?

P.S. :ludd/:?:ludd/:?:ludd/:?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Druga slika: Tri metra dalje od razapetog Isusa, na ulici, jebu se dvojica Jovanovih pedera.
Vrijeđa li ovo moralne osjećaje nas kršćana?

Treba im dozvoliti da to rade svuda, posebno na ulicama da deca gledaju i uce!

To nikako ne ugrozava omladinu, bas suprotno, to ih uci pravim vrednostima, toleranciji i ljubavi..

To je Jovanov stav!

Imam osecaj da sam pogresio forum..
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Imam osecaj da sam pogresio forum..

To je zato jer bi Jovan trebao biti na nekom pederskom forumu.

A možda je čovjek zaista i peder. Ohrabri ga da se 'auta'. Možda Jovan na ovaj forum nije ni došao zbog potrage za Bogom, nego traži partnera za krevet.

P.S. Jovane, nemoj samo reći da sam te uvrijedio. Legitimno je biti peder - to stalno ponavljaš. Pederima se moraju osigurati sva prava koja im pripadaju - i ovo stalno ponavljaš. Jedno od tih prava je i da imaju svoje partnere - i ovo stalno ponavljaš. Dakle, ako na mene sada nasrneš, nasrnuo si na pedere i njihova elementarna prava koja im nitko ne smije uskratiti. I nasrneš li na mene sada, neću te prijaviti urednicima foruma nego ću te priaviti pederima.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
A možda je čovjek zaista i peder. Ohrabri ga da se 'auta'. Možda Jovan na ovaj forum nije ni došao zbog potrage za Bogom, nego traži partnera za krevet... P.S. Jovane, nemoj samo reći da sam te uvrijedio. Legitimno je biti peder - to stalno ponavljaš.

Ne verujem da je on, pre ce biti da poznaje nekog ko jeste...

Pederima se moraju osigurati sva prava koja im pripadaju - i ovo stalno ponavljaš. Jedno od tih prava je i da imaju svoje partnere - i ovo stalno ponavljaš.

Da im se osiguraju prava? Jel i to da usvajaju decu?

Dakle, ako na mene sada nasrneš, nasrnuo si na pedere i njihova elementarna prava koja im nitko ne smije uskratiti. I nasrneš li na mene sada, neću te prijaviti urednicima foruma nego ću te priaviti pederima.

Prijavi ga pederima, mozda ce mu doci iz.. u glavu :)
 
Natrag
Top