Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Umalo da zaboravim da kazem u vezi d3i ako neko namerava da uzima njihov iptv tj sbb , d3go kanali rade svi samo ako imate njihov internet ako ste kod drugih provajdera pola od tih kanala vam nece raditi dok na samom iptv rade normalno :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2009
Poruka
275
Umalo da zaboravim da kazem u vezi d3i ako neko namerava da uzima njihov iptv tj sbb , d3go kanali rade svi samo ako imate njihov internet ako ste kod drugih provajdera pola od tih kanala vam nece raditi dok na samom iptv rade normalno :)

Kolega neznam sta se kod tebe desava ali kod mene radi sve najnormalnije i ako nemam internet sbb-a vece telekom adsl,tako da je ocigledno nesto kod tebe,a znam jos puno ljudi kod kojih je isto kao i kod mene,znaci ide sve bez ikakvih problema.
Pozdrav:al:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
Umalo da zaboravim da kazem u vezi d3i ako neko namerava da uzima njihov iptv tj sbb , d3go kanali rade svi samo ako imate njihov internet ako ste kod drugih provajdera pola od tih kanala vam nece raditi dok na samom iptv rade normalno
boki71-albums-smajli-2-picture2561t-sretan.gif

Naravno da ne mora biti sbb provajder. "Da biste koristili D3i televiziju, potrebna vam je internet konekcija od bilo kog internet servis provajdera na teritoriji Republike Srbije"
procitaj na zvanicnoj stranici
Kod:
http://www.sbb.rs/Televizija/5518/D3i+digitalna+TV+preko+interneta.shtml
pozdrav:al:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
naravno da ne mora biti sbb provajder. "Da biste koristili D3i televiziju, potrebna vam je internet konekcija od bilo kog internet servis provajdera na teritoriji Republike Srbije"
procitaj na zvanicnoj stranici
Kod:
http://www.sbb.rs/Televizija/5518/D3i+digitalna+TV+preko+interneta.shtml
pozdrav:al:
Znam ja to sve i zato sam i uzeo d3i ali kada sam ukljucio d3go nisam mogao pola od tih kanala onih boljih naravno da gledam , receno mi je navodno da su oni zasticeni i da mogu da se gledaju samo ako imas sbb internet .
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Naravno da ne mora biti sbb provajder. "Da biste koristili D3i televiziju, potrebna vam je internet konekcija od bilo kog internet servis provajdera na teritoriji Republike Srbije"
procitaj na zvanicnoj stranici
Kod:
http://www.sbb.rs/Televizija/5518/D3i+digitalna+TV+preko+interneta.shtml
pozdrav:al:
A zaboravio da kazem da sam probao preko androida d3go aplikaciju i radili mi svi kanali neverovatno .
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
38
Znam ja to sve i zato sam i uzeo d3i ali kada sam ukljucio d3go nisam mogao pola od tih kanala onih boljih naravno da gledam , receno mi je navodno da su oni zasticeni i da mogu da se gledaju samo ako imas sbb internet .

za d3 go je bitno koje kanale imas u pretplati za D3i, one kanale koje gledas u D3i te ces i gledati u d3 go, tako je bar kod mog brata, on koristi total tv paket i uz njega je dobio i d3 go i ima samo one kanale koji su mu total tv paketu na tv-u, bez obzira na net, posto ja imam sbb adsl
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Ma stvar je u tome sto sam ja uzeo samo d3i nemam total .
 
Član
Učlanjen(a)
25.06.2009
Poruka
137
a ko ima samo D3go osnovni paket može da gleda samo par kanala jer nije na sbb internetu
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Meni treba pomoc oko gledanja D3GO kanala izvan SBB mreze samo sto nemam HD kanale ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top