CSKA: ''Hvala, Nenade!''

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
CSKA: ''Hvala, Nenade!''
Srpski reprezentativac Nenad Krstić završio je saradnju sa moskovskim CSKA. ''Armejci'' su na zvaničnom klupskom sajtu potvrdili da Krstić više nije njihov član, uz veliku zahvalnost srpskom centru za sve što je učinio u ovom klubu.

cska253678020140623184624.jpg
Foto: Screenshoot: cskabasket.com
Posle tri godine provedene u Moskvi, u ekipi CSKA, kapiten naše reprezentacije Nenad Krstić ovog leta će promeniti sredinu.

Potvrda te informacije stigla je i iz samog kluba, koji se našem igrači zahvalio na odličnim igrama u proteklom periodu, kada je CSKA osvojio po tri titule u Rusiji i u VTB ligi.

Predsednik ''Armejaca'' Andrej Vatutin je tim povodom istakao da je za njega rastanak sa Krstićem verovatno jedan od ''najtužnijih trenutaka u proteklih nekoliko godina''.

''Prvo što želim da kažem je da naš veliki prijatelj i sjajan čovek napušta Moskvu. Ali, s druge strane, sigurni smo da će promena sredine, potpisivanje ugovora sa nekim drugim klubom pomoći Krstiću da pronađe novu motivaciju u nastavku karijere. On je i dalje jedan od najboljih centara na kontinentu.

Svi u klubu smo zahvalni Nenadu na tri provedene godine u CSKA, želimo mu svu sreću u nastavku karijere, zdravlje i sve najbolje njegovoj porodici'',
poručio je Vatutin.

Nenad Krstić
je nastavio u istom tonu, uz zahvalnost klubu na sjajnoj satradnju i prethodne tri godine.

''Mislim da je ovo bio najbolji tim u kom sam nastupao u svojoj karijeri, a tu mislim i na saigrače i kompletnu organizaciju. Bile su ovo tri sjajne godine u mom životu, tri sjajne godine za moju porodicu. Tužno je što se to završava, ali sam svestan da svemu mora da dođe kraj.

CSKA ću uvek osećati kao svoj klub, baš kao što je to slučaj sa Partizanom. Nažalost, nismo uspeli da osvojimo Evroligu, ali ali se nadam da će CSKA to učiniti u bliskoj budućnosti. Svima u klubu i navijačima želim sve najbolje'',
poručio je Krstić.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Duda pravi ''drim tim'' - stiže i Krstić!

Posle rastanka sa CSKA, Nenad Krstić će, prema najnovijim informacijama, karijeru nastaviti u turskom Efesu.
krstic600145422020140205135722.jpg

Turski klub je svoje ambicije za narednu sezonu pokazao već u startu, angažovanjem Dušana Ivkovića za novog trenera, a posle Dude, počela su vrlo brzo da stižu i igračka pojačanja.

U Istanbul su već stigli Nik Kalates, Dario Šarić i Stefon Lazme, a posle zvaničnog prekida saradnje između Nenada Krstića i moskovskog CSKA, očekuje se i zvanična potvrda transfera srpskog reprezentativnog centra u ekipu Efesa.

Informaciju o prelasku Nenada Krstića u Efes večeras je objavio i ''Sportando'', pa ukoliko ne bude nekih iznenađenja, popularni Krle će sa Ivkovićem nastaviti saradnju započetu u našem nacionalnom timu.
 
Natrag
Top