Crnogorci

Član
Učlanjen(a)
03.11.2009
Poruka
984
Poslije tri mjeseca braka, Crnogorka zatraži razvod.
Na sudu je sudac pita za razlog.
Crnogorka kaže: - Tri mjeseca smo u braku, a nije me ni taknuo. Ja se trudim, oblačim čipkasto rublje i što sve ne, a on ništa.
Pita sada sudac Crnogorca što on ima reći u vezi toga.
- Časni sude, nijesam znao da je tako hitno...
-----------------
Popeo se Crnogorac na stolicu, drži dvocijevku u rukama i viri kroz prozor u kupatilo.
- Što to činiš, crni Radosave! - zgranuto će njegova žena.
- Gledam onu 'rđu od našeg sina. Kako je doš'o iz Njemačke, samo se nešto licka, maže, puderiše. Stavio minđuše u oba uva... Čekam da vidim hoće li još čučnut' kad piša, pa da ga ubijem ka psa.
-----------------
Ide Crnogorac s curom preko mosta i kaže joj: - Ođe se jedna zbog mene bacila.
Ona ga pita: - Je l' iz depresije?
- Nije, jadna. Iz Nikšića
-----------------
Ulazi Crnogorac u vagon pun crnaca, pa pita: - Je l' ođe išta gorilo?
-----------------

Čuvo Ščepan ovce, pa lijenčina pridrijemo. Fakini, da ga zajebu, zaklali mu janje, a njemu crijeva i drob stavili na trbuh.
Nailazi Mitar, oprezno ga drma: - Ooooo, crni Ščepo, ko te tako sasjeko?
Ščepan: - Ada ne znam, časti mi.
Mitar: - E te boli?
Ščepan: - Nu avetinjo, da ne boli, al' ja junak, pa trpim.
-----------------
Zovu Crnogorca na proslavu 20-godišnjice mature, a on kaže:
- Pa gđe sad usred ispitnog roka!
-----------------

- UPOMOĆ!!! Upravo me je silovao neki Crnogorac!
- Pa otkud znate da je baš Crnogorac?
- Morala sam sve sama da uradm
-----------------
Došli Amerikanci u Crnu Goru da snime film.
Nađu dva Crnogorca kako leže pod jednim drvetom, snime ih, odu u Ameriku i film postane jako popularan i zaradi silne pare.
Tako Amerikanci odluče snimiti nastavak. Vrate se u Crnu Goru, a ona dvojica još pod istim drvetom.
Kažu im Amerikanci: - Znate, mi bismo da snimimo nastavak onog filma, ali nešto bismo malo promijenili. Možete li se premjestiti pod neko drugo drvo?
Crnogorac odgovara: - E, čo'če, pa što je tebi? Mi smo glumci, nijesmo kaskaderi.

-----------------
Pošli Crnogorci u lov na puževe.
Vrate se kasno noću bez ijednog, te će nečija žena: - Ama, čo'če, đe su vam puževi?
- Muči ženetino, to divlje, to bježi!!!
-----------------
Sjedi Crnogorac u kafani, kad mu zazvoni mobitel.
- Alo. Đe me nađe i u ovoj kafani...
 
Član
Učlanjen(a)
03.11.2009
Poruka
984
[TABLE="class: MsoNormalTable, width: 691"]
[TR]
[TD="width: 100%"] Sastali se Englez, Francuz i Crnogorac, pa razgovaraju o osobinama svojih žena. Englez kaže:
- Mojoj ženi, kad jaše konja, noge vise do zemlje, ne zato što je konj nizak, već zato što ona ima duge i vitke noge.
Francuz kaže:
- Kad dodirnem prstima jedne ruke drugu ruku, mogu obuhvatiti svoju ženu oko struka, ne zato što imam duge prste, već zato što joj je tako tanak struk.
Na to će Crnogorac:
- Ja kad pođem na posao, lupim svoju ženicu po guzici i njoj se guzica trese sve dok ja ne dođem s posla, ne zato što ona ima veliku guzicu, već zato što se ja brzo vratim s posla.

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2012
Poruka
16
Na takmičenju bacanja čekića Crnogorac baci čekić dalje od svih.
Pitaju ga:
- Kako ste uspeli baciti tako daleko?
Crnogorac:
- Alat što dalje od mene!
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2012
Poruka
48
” Bosanac, Hercegovac i Crnogorac došli na kolodvor malo ranije, pa skoknuli “na po jednu”. Međutim, malo se zarakijali, pa skoro zakasnili.Kad su istrčali na peron vlak već krenuo.Njih trojica potrče za vlakom… i – kao u svakom vicu * *Crnogorac prvi odustane. Hercegovac trči još malo, pa i on stane.**Ali Bosanac se zainatio, trči sve jače i brže, pruži ruku, dohvati neku štangu, stisne i prebaci se i uleti u vlak…Ova prva dvojica zadihani i u čudu gledaju prizor, pa Crnogorac reče:“Viđe budale, a samo je doš’o da nas isprati!”
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2012
Poruka
8
Pitali crnogorca koji je najteži posao koji je radio. A on kaže:
- "Čuvar groblja, svi leže a ja moram stajati."
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1
Zvoni Crnogorcu fiksni telefon i on se javlja: Halo?Prijatelj pita:Je l' to stan Đetića?Nije stan no kuća na 3 sprata!Dobro, je l' to kuća Đetića?Ne, nego si mi je ti kupio!
 
Učlanjen(a)
14.09.2012
Poruka
121
Ulazi crnogorac u apoteku i kaze dajte mi jedan andol i sta ce te vi popit.
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
18
Ubio Crnogorac ženu poslije 35 godina braka. Na suđenju pita ga sudac:
- Pa dobro, što ste to uradili baš sada nakon toliko godina, a ne nekada ranije?
- Ma lijenost, druže sudija. Sve danas ću, sutra ću i nikako...
 

prc

Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
746
Otišao Crnogorac u javnu kuću i počeo da prevrće po katalozima u nadi da će naći devojku svojih snova. Gledao je on to jedno izvesno vreme dok konačno nije izabrao jednu zgodnu plavušu i jednog crnca. Pitali ga ostali šta će mu crnac još muškarac... ali on ne reče ništa. Dođoše oni u sobu kad će Crnogorac crncu:
- Skini me. On ga skide. Sad Crnogorac kaže:
- Skini nju. Crnac skine i žensku. Na to će Crnogorac:
- Stavi me da legnem. Crnac ga podiže i stavi na krevet.
- Stavi nju na mene. Crnac učini šta mu Crnogorac traži.
- Digni je. Crnac posluša.
-Spusti je! Crnac je spusti.
-Digni je! Crnac je opet digne.
-Spusti je! Šta će, crnac je spusti.
U jednom momentu pogleda Crnogorac crnca pa mu reče:
- E jado, a šta si se ti oznojio, k'o da ti je.beš, a ne ja...
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Permalink | Vic posla(o/la): CAXXXX, 31. 12. 2013 | Glasanje: [+] [-] [27]
U vreme dok je u Crnoj Gori vazilo pravilo da devojke moraju da budu nevine pre braka udavale se 3 devojke, ali nijedna nije bila nevina...
Dolazi prva devojka kod bake i kaze:
-Ja se bako udajem, ali nisam nevina, sta da radim?!
Baba upita:
-Pa koliko si se puta vec....?
-Pa jedno 3-4 puta.
-Onda idi u podrum i uzmi saku baruta i gurni u p**** i kad pukne mislice da si nevina.
Devojka poslusa babu i ubaci saku baruta i kad je crnogorac kresne puce
Devojka sva srecna pita:
-Vidje li moje nevinosti?
-Vidje, vidje. -odgovara crnogorac
Dolazi tako druga devojka sa istim problemom kod babe i baba je pita:
-Pa dobro, koliko si puta...?
-Jedno desetak puta.
-Idi u podrun i uzmi 2 sake baruta i gurni u p**** i kad pukne bice kao da si izgubila nevinost.
Uradi to devojka i bude kao sto je baba rekla, pukne kao iz puske,a devojka kaze:
-Aa jadan vidje li moje nevinosti?
-Vidje, vidje...
I tako dodje babi treca devojka sa istim problemima kao i prethodne dve, a baba je pita:
-Koliko si se puta seksala, djevojko?
-Pa,jedno 1OO puta...
-Pih jadna idi ti do podruma i sve sto nadjes ubaci u p**** i bice sve kako treba...
Otisla devojka do podruma, a tamo 2 bureta baruta...Sta ce, ubaci oba.Dodje vreme i za prvu bracnu noc i pocne crnogorac kad sve prsti, puca, slomi se sve, raspala se kuca kad vice devojka sa jednog kraja:
-VIDJE LI MOJE NEVINOSTI?
A crnogorac ce:
-Vidje, vidje, samo kurca nidje..
 
Natrag
Top