Crni ekran: CMOS kao rjesenje?

Učlanjen(a)
16.01.2015
Poruka
5
Nekada problem moze biti slabije napajanje, a takodje i kompatibilnost sa ostalim hardverom, obicno se komptaibilnost resava ubaciavanjem novijeg biosa, a problemi sa napajanjem zamenom istog...
Napajanje je ok, provjerio sam zahtjeve graficke, mislim da je kompatibilnost maticne problem :) na ljeto cu svakako pojacati masinu novim procesorom i maticnom :)
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Napajanje je ok, provjerio sam zahtjeve graficke, mislim da je kompatibilnost maticne problem ......
Stani malo kocnica ...kompaktibilnost graficke ne moze biti uopste problem,ako je ovo istina,a nadam se da se nisi salio...
Na drugoj i radi, ali znam da je i ova ispravna jer je i ona radila "normalno" prvih 10tak dana
Znaci ako radi [hl]deset[/hl] dana,prosto nemoguce bi bilo da kompaktibilnost ne vazi 11 dana...bice pre da si ti na silu ucitao pogresne drajvere za tu karticu pa ona nece da radi sa time...ili si nesto u tom stilu zeznuo...znaci vrati film nazad pa se seti sta si zadnje instalirao ,pa se to desilo sledeceg puta nakon restarta...e sad ako si se salio za onih deset dana,onda aplauz...klap,klap,klap...
 
Natrag
Top