Crkvena ikona revnosti

Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Krist je temelj crkve, glavni
a crkva bi ga trebala slijediti
ali, malo je takvih ljudi danas
zašto?
velika je tama pokrila narode i oni koji bi i htjeli služiti Kristu
neznaju kako
zato smo mi tu kršćani, djeca njegova da uputimo svaku dušu u svaku istinu
da ih povežemo sa Kristom
zato Isus kaze,rijec je moja Istina.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
testiranje. mozeli neko proreci 2000 god ,800 .god pre oko 300 prorostava i da to bude apsolutno ispubnjeno na jednom coveku?! da li bi neko mogao pre nego se rodio 800 god. pre proreci da ce se roditi u odredjenom plemenu,da ce biti musko dete,a ne zensko,da ce biti odredjeno mesto rodjenja,da u to budu umesani ljudi imperije neminovno,da prvi puta bude nacin kaznjavanja primenjen tek jedosla imperija u istorijska zbivanja,itd?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Hahaha! Mrsavkicu, izvini, ali morao sam se nasmijati tvojoj reakciji. Vi vjernici ste stvarno malo paranoični - svuda vidite sotonu!
Hajde malo se i ti nasmij. Ono "Testiranje" koje si komentarisao, stvarno je bilo samo testiranje ove strnice, jer se zbog nekog problema nije moglo preći sa druge na treću stranu, a nije se uopšte odnosilo na vaše komentare na ovoj temi.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Hahaha! Mrsavkicu, izvini, ali morao sam se nasmijati tvojoj reakciji. Vi vjernici ste stvarno malo paranoični - svuda vidite sotonu!
Hajde malo se i ti nasmij. Ono "Testiranje" koje si komentarisao, stvarno je bilo samo testiranje ove strnice, jer se zbog nekog problema nije moglo preći sa druge na treću stranu, a nije se uopšte odnosilo na vaše komentare na ovoj temi.
slujacno ili ne,nebo nikad ne donosi slucajnost.ni sunce ne izlazi slucajno....mir tebi.
 
Natrag
Top