CPAlead - Fina zarada

Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
41
CPAlead - Odlicna zarada

CPALead je premium content gateway gde posjetioci treba da popune jedan od tri offera (ankete, reklame) da bi dobili pristup vašem sajtu ili blogu. Ako posjetilac ispuni survey zaradićete od 0.20 do 2$. Nekad manje, a nekad i više, zavisi od tipa ponude.

2af0eic.jpg


Način isplate

CPALead nudi nekoliko načina za isplatu. Minimum za isplatu je 50$, net30 što znači da novac dobijate 30 dana nakon sto zatražite isplatu.

- Check by Mail (slanje čeka poštom koji možete unovčiti u bilo kojoj banci nako provjere koja obično traje 10-15 dana)
- PayPal
- CPALead kartica (Prepaid MasterCard - dobijate je besplatno nakon što se prijavite za nju. Može se koristiti svuda i možete podizati novac na svakom bankomatu.

Preporučeni sajtovi

Prema CPAlead-u najbolje prolaze sajtovi koji imaju veze sa:

- MMORPG igricama ili reward sajtovima gde ljudi mogu da zarade dodatne poene i nagrade tako sto ce popuniti survey za taj dan.

- Društvene mreže i Membership sajtovi ili forumi gde popunjavanjem surveya korisnik dobija pristup delu za premium clanove.

- Sajtovi na kojima se nudi download knjiga, slika i drugih fajlova.

- Najprofitabilniji onlajn video sajtovi. Prikazivanje svake epizode popularne TV serije koju krijete iza "premium content gatewaya"

- Poker sajtovi.

U stvari bilo koji sajt gde će posetilac da ispuni survey da bi došao do premium sadržaja koji mu nudite. Adult je zabranjen.

Site
Kod:
http://www.cpalead.com
Ko hoce pomoc i metode, neka mi se javi na PM da mu dam reff link da se registuje preko mene.

Juce sam nesto isprobavao i zaradio sam $11. Moze se fino zaraditi uz malo truda.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Da li za cplead treba neka aktivacija posto sam cuo da moras da ih pozoves(ili oni tebe pozovu) za neku aktivaciju neznam tacno tako nesto?
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
41
Da li za cplead treba neka aktivacija posto sam cuo da moras da ih pozoves(ili oni tebe pozovu) za neku aktivaciju neznam tacno tako nesto?


Ja sam se registrovao, nisu me zvali, i nece me zvati da me provjeravaju. Mogu zvati, ali iz nekog drugog razloga, u slucaju nekoh problema mozda. Samo budi iskren kad se budes registrovao.

Samo moras imati neki blog, da bi te prihvatili. Javi mi se na PM i mogu te posavjetovati kako da lakse budes primljen.
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
41
Ako nekome treba pomoc, da pocne sa ovim sajtom, neka mi se javi na pm, da mu dam reff link, i recu cu mu tacno sta ja radim.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.11.2009
Poruka
4
Ja sam se regidtrovao na CPALead, ali ne znam kako da "prikacim" widget" na sajt. Isao sam prema tutorijalu iz amerike, ali ne ide. Ne mogu da posaljem privatnu poruku, jer nisam imao 10 postova. Unaprijed se zahvaljujem!
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
41
Ubacis kod koji dobijes kad napravis widget, izmedju <head> </head> tagova.

Ako koristis wordpress, instaliraj cpalead plugin, tako mozes da zakljucas post koji hoces
 
Član
Učlanjen(a)
09.11.2009
Poruka
4
Vidim da pisete da je ednostavno i da, uz malo truda, moze da se zaradi, ali meni ne ide nikako. Radim po 16 sati dnevno, ali bez efekta. Moze li neko da mi kaze u cemu je tajna.

Pozdrav svima!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.01.2011
Poruka
33
Vidim da pisete da je ednostavno i da, uz malo truda, moze da se zaradi, ali meni ne ide nikako. Radim po 16 sati dnevno, ali bez efekta. Moze li neko da mi kaze u cemu je tajna.

Pozdrav svima!

??????????????

Pa što radiš tih 16h? Da ja radim 16h dnevno sad bih krstario vlastitom jahtom po Mediteranu. :grin:

Ajde malo opiši metode kojima se služiš, gdje se reklamiraš, koji ti je sajt, koliko imaš posjeta dnevno itd., osnovne stvari?
 
Član
Učlanjen(a)
09.11.2009
Poruka
4
Uclanio sam se na CPAlead, pokusao preko Blinkweb-a i drugih programa, na kraju preko Bloggera, ali i svi blokirau pristup. Blogger mi e blokirao 7 blogova i nikako da ih odblokira, iako sam se prijavio za deblokadu. Rezultat je da trenutno nemam nijedan sajt ili blog u funkciji s CPAlead Widgetsima. Nije mi vise nista jasno. Vidim svi pisu da je jednostavno, ali meni ne ide. Reklamiram se isklucivo preko Youtube-a, prema preporukama jednog jako dobrog video-tutoriala iz SAD-a. Posecenost je, do blokiranja sajtova i blogova, bila desetak dnevno i na sajtu i na Youtub-u. Zaista vise ne znam sta da radim. Ostao sam bez snage i ideje. Sada misli da pokusam nesto preko Amazona, ali sve polako gubi smisao. Hvala veliko na zelji da mi pomognes! Zaista sam u teskoj situaciji i pomislio sam da bih i na ovakav nacin mogao da pomognem sebi i porodici. Evo, sada je 6,20, a ja nisam ni spavao, kao i svake noci!? Puno pozdrava!
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Uclanio sam se na CPAlead, pokusao preko Blinkweb-a i drugih programa, na kraju preko Bloggera, ali i svi blokirau pristup. Blogger mi e blokirao 7 blogova i nikako da ih odblokira, iako sam se prijavio za deblokadu. Rezultat je da trenutno nemam nijedan sajt ili blog u funkciji s CPAlead Widgetsima. Nije mi vise nista jasno. Vidim svi pisu da je jednostavno, ali meni ne ide. Reklamiram se isklucivo preko Youtube-a, prema preporukama jednog jako dobrog video-tutoriala iz SAD-a. Posecenost je, do blokiranja sajtova i blogova, bila desetak dnevno i na sajtu i na Youtub-u. Zaista vise ne znam sta da radim. Ostao sam bez snage i ideje. Sada misli da pokusam nesto preko Amazona, ali sve polako gubi smisao. Hvala veliko na zelji da mi pomognes! Zaista sam u teskoj situaciji i pomislio sam da bih i na ovakav nacin mogao da pomognem sebi i porodici. Evo, sada je 6,20, a ja nisam ni spavao, kao i svake noci!? Puno pozdrava!

Blinkweb odavno ne dozvoljava da se stavi gateway, a blogger neznam sto ne daje da se postavi html(meni nije da postavim obicnu sliku uz pomoc html-a). Mozes da probas sa weebly-em, ili uzmi neki besplatan hosting npr. Free Web Hosting with PHP, MySQL and cPanel, No Ads i instaliraj wordpress(imas da nadjes tutorial kako da instaliras wordpress na 000webhost).
Takodje mozes da probas i sa http://www.webs.com/
Pozz
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top