Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
Od 100 novozaraženih, 66,66 njih su potpuno cijepljeni, a 33,33 njih su jednom cijepljeni ili necijepljeni. ;) :)

Poučak: Ako hoćete povećati vjerojatnost da ne obolite, ne cijepite se.
Ne, ne govori to tekst. Kad je broj novozaraženih (i lakših i težih slučajeva) onda da je podjednak broj kod vakcinisanih i nevakcinisanih.

To kaže tekst. Ali pošto je vakcinisanih 60% onda je jasno da u proporcionalnom računu vakcinisani daju manje jer ih ima više a daju isti broj.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Evo Isabel živa i zdrava hvala Bogu.

Živa, zdrava i vesela. :)
Pa znaš, ja i dalje nosim masku i čuvam se tj. sjedim kod kuće.
Ni protiv gripe se nikad nisam cijepila i nije mi bilo drago što se moram cijepiti protiv korone, ali sitaucija je tako nejasna da stvarno ne znaš kome vjerovati. Onda sam odlučila vjerovati Gospodinu, pa što bude nek bude.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Poučak: Ako hoćete povećati vjerojatnost da ne obolite, ne cijepite se.

Posebno ne ovim miksom globalističkog smeća. Čak iako će me to spriječiti da odem do rodbine u Split.

Jednostavno, nisam od onih koji bi zarad švrljanja po planeti da glume pokusne kuniće ili bele miševe (štakore).


Živa, zdrava i vesela. :)

Hvala dragom Bogu na tome.

Pa znaš, ja i dalje nosim masku i čuvam se tj. sjedim kod kuće.

Masku nosim samo i isključivo samo kada idem u trgovinu, ili na poslu ( i tu mi je muka od nje) . Ne izlazim po kavanama. (ako i pijem pijem sam ili kod sebe doma)


Onda sam odlučila vjerovati Gospodinu, pa što bude nek bude.

Samo NJemu i treba vjeovati.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
Živa, zdrava i vesela. :)
Pa znaš, ja i dalje nosim masku i čuvam se tj. sjedim kod kuće.
Ni protiv gripe se nikad nisam cijepila i nije mi bilo drago što se moram cijepiti protiv korone, ali sitaucija je tako nejasna da stvarno ne znaš kome vjerovati. Onda sam odlučila vjerovati Gospodinu, pa što bude nek bude.
U svakom slučaju dobro si uradila. Bog nas čuva svakako, ali i mi se moramo čuvati, učiniti što je do nas.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
U aprilu je Public Health England [državna agencija Engleske za javno zdravstvo] izvestio o rezultatima velike studije prenosa Covid-19, koja je obuhvatila više od 365.000 domaćinstava s kombinacijom vakcinisanih i nevakcinisanih članova/ica.

Otkrili su da je imunizacija vakcinama Pfizer ili AstraZeneca smanjila šansu za dalji prenos virusa za 40-60%. To znači da ako se neko zarazio nakon vakcinacije, bilo je upola manje vjerovatno da će prenijeti svoju infekciju drugima, u poređenju sa zaraženim ljudima koji nisu bili vakcinisani.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
Studija iz Izraela, navodi se u članku objavljenom na sajtu Gavi, nudi određeno pojašnjenje na koji način vakcinacija utiče na stopu prenosa virusa. Naime, količina virusa u nazalnim brisevima prikupljenim kod inficiranih koji su ranije vakcinisani bila je značajno manja u odnosu na one koji nisu vakcinisani.

Više virusa u nosu povezano je sa većom zaraznošću i povećanim rizicima daljeg prenosa.

Ove studije pokazuju da će vakcinacija vjerovatno značajno smanjiti prenos virusa smanjenjem broja ljudi koji se zaraze i smanjenjem nivoa virusa u nosu kod ljudi koji se zaraze nakon imunizacije.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ajde vi cepljeni ne hvalite se, te vas stiti vakcina te vas ne stiti, prestanite bre!

Ima da vas pelcuju jos dugo dugoo..

Radice ovo dok god ne sruse svetski poredak odnosno ekonomiju, jer cilj je unistiti sva mala preduzeca, da bi se uvela kriptovaluta, jer dok god privatnik ima monopol to se ne moze uraditi niti pogurati cip! Privatnik ne mora uopste da prihvati cip, moze prodati za novce hranu ili drugom razmenom, i zato sve mora da propadne i postane drzavno!

Evo sta kazu mediji, dokle ce ovo trajati:

VELIKA je verovatnoća da zaštita osigurana virusom protiv zaraze slabi, pa i od potencijalno teških oblika oboljenja od kovida-19. Zato će kampanje vakcinacije potrajati idućih godina, kažu naučnici iz savetodavne grupe britanske vlade.


*Posve je drugo sto ovo naucno ne stoji, jer virus ne evoluira, on slabi vremenom ili ostaje isti! A to sto kod ljudi ovo prolazi, to je dokaz neobrazovanja! Nagledali se filmova pa nasedaju..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top