Counter strike PREDLOG

__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Evo pa pogledajte malo...... Koliko slotova i koja cijena......... 32 slota mjesecno 10 eura sto je malo....... Samo jos neko ko bi znao da koristi plugine i ubacuje ih al to nije problem
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
znaci otprilike posto nas je 8 po otprilike 110 dinara mesecno svako.........................
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
3
ja bih isto voleo da ucestvujem u ovome..........ja sam pro.......

Dodato posle 18 Sati 45 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

jeli ko tu??ako jeste neka mi odgovori...............................................
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
49
ljudi prvo bi valjalo da se dogovorimo ko ce admina da nebi posle doslo do svadje...........ipak nemozete vi samo da igrate a naprimer nas 6 da placa nego ko god da igra mora da malo novcano da ucestvuje.................
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
upravu si ajde da vidimo prvo ko bi mogao da placa.................
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ma nije problem moze se rijesiti...... Neka nas ima 6-7 admina i mi cemo placati..... A ostali neka budu aktivni na serveru i mogu i oni dobiti admina...........
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
4.265
Mihajlo mi koji placamo za server mi necemo biti admini nego head admini i mi odrzawamo server a admini su nesto drugo i za admina ce da nam placaju naprimer oko 150-200 din koliko se dogoworimo.A sto se tice hostinga slotowa i cene ja sma nasao za 10 eura koliko ocemo slotowa hosting je solucijin:

Solucija.ba - Vaša web solucija | Game Hosting, Web Hosting, Audio streaming

Napomena:Moramo se sto pre dogoworiti ko ce biti head admin jer owako mozemo do nedogleda!!!
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Pa na jedan ziro racun i na kraju s tog ziro racuna neko ciji je uplati to Soluciji
 
Natrag
Top